Czwartki Lekkoatletyczne - 25.05.2017 r.
29.05.2017 Weronika Marzyńska 264
grafika
Powiązane galerie:

„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIII edycja

Runda wiosenna-zawody 25.05.2017

 

     W czwartek 25 maja 2017  na obiekcie „Orlik” przy Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXIII edycji "Czwartków  Lekkoatletycznychrundy wiosennej dla szkół podstawowych.

    Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski.

  W tych zawodach wzięły udział roczniki 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 oraz 2011 ze szkół z terenu gmin Nakło, Mrocza oraz Sadki ( SP 4, SP 3, SP2, SP Ślesin, SP Mrocza, SP Paterek, SP Sadki oraz SP Potulice).

Gratulujemy świetnych wyników.

 

 

 Piłeczkla palantowa

Chłopcy:

-  klasa VI

  1. Stanecki Igor - SP Paterek – 40,00m
  2. Wawer Jakub – SP 2 – 37,00m
  3. Salewski Piotr – SP Paterek – 36,50m

– klasa V 

  1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 43,00m          
  2. Dankowski Błażej - SP Potulice – 31,00m
  3. Ksobiak Mieszko – SP Potulice – 19,50m

 - klasa IV

  1. Garbaciak Mikołaj - SP Ślesin – 38,50m
  2. Kończal Dawid – SP Paterek – 36,50m
  3. Nowak Oliwier - SP Sadki – 35,50m

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Fatima Doberstein – SP Potulice – 44,00
  2. Oleś Anita – SP Ślesin – 33,00m
  3. Najderek Joanna – SP 3 – 22,00m

- klasa V

  1. Malik Magdalena – SP Ślesin – 25,50m
  2. Malik Aleksandra - SP Ślesin – 24,00m

- klasa IV

  1. Kołodziejczak Patrycja – SP 3 – 35,00m     
  2. Nowacka Amelia – SP Paterek – 23,50m
  3. Draheim Zuzanna – SP Paterek – 22,50m

 

Skok w dal

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Kamiński Paweł - SP Paterek – 4,65m
  2. Dobosz Antoni – SP Sadki – 4,20m
  3. Krawczyk Kamil – SP Sadki – 4,12m

- klasa IV

  1. Brzościkowski Mateusz – SP Ślesin – 3,70m
  2. Wrzeszcz Wiktor - SP Sadki – 3,68m
  3. Loręcki Gracjan - SP Sadki - 3,58m

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Chmielewska Julia – SP Paterek – 4,41m
  2. Michalak Natalia - SP Ślesin – 4,37m
  3. Gamalska Zuzanna – SP 3 – 3,97m

- klasa V

  1. Pochowska Lena – SP Sadki – 4,05m
  2. Sztubińska Marta - SP Ślesin – 4,00m
  3. Walkowiak Julia – SP Sadki – 3,54m

- klasa IV

  1. Fedec Wiktoria - SP Sadki - 3,80m
  2. Walerczyk Amelia - SP Ślesin - 3,37m
  3. Krok Maria – SP Sadki - 3,30m

 

300 metrów

Chłopcy:


- klasa VI

  1. Stanecki Igor – SP Paterek – 50,3s
  2.  Domagała Kornel – SP Paterek – 59,3s

- klasa V

 1. Dankowski Błażej - SP Potulice – 53,9s

- klasa IV

  1. Loręcki Gracjan – SP Ślesin – 55,0s
  2. Okoniewski Franciszek – SP Ślesin – 58,5s

 

Dziewczyny: 

- klasa V

  1. Strzelewicz Nikola – SP 3 – 56,1s    
  2. Młynarczyk Oliwia – SP Sadki – 57,8s
  3. Suchomska Zosia – SP 4 – 58,1s

 - klasa IV

  1. Kaufka Karolina – SP Sadki – 56,9s
  2. Jankowska Iga – SP 4 – 57,2s    

    

600 metrów

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Michalak Natalia - SP 3 - 1,56,8s

- klasa V

      1.   Malik Magdalena – SP Ślesin – 2,37,9s

- klasa IV

      1.   Walerczyk Amelia – SP Ślesin – 2,11,4s

1000 metrów

Chłopcy:

   - klasa VI

     1.   Wawer Jakub – SP 2 – 3,15,6s

- klasa V

     1.    Lewandowski Paweł – SP Paterek – 3,16,2s

- klasa IV

  1. Kończal Dawid – SP Paterek – 3,20,8s
  2. Marasz Piotr – SP 3 – 3,49,6s
  3. Ziemniak Antoni – SP 4 – 3,56,1s

  

60 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Kamiński Paweł – SP Paterek – 8,6s
  2. Salewski Piotr – SP Paterek – 9,0s
  3. Dobosz Antoni – SP Sadki – 9,4s

 

- klasa V

 

  1. Ksobiak Mieszko - SP Potulice – 9,3s
  2. Mielcarek Patryk – SP 3 – 9,3s
  3. Adamski Bartosz – SP 3 – 10,2s

- klasa IV

  1. Król Miłosz – SP Paterek – 9,1s
  2. Brzościkowski Mateusz – SP Ślesin – 9,6s
  3. Wrzeszcz Wiktor – SP Sadki – 9,7s

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Wojtalewicz Weronika - SP Olszewka - 8,7s
  2. Chmielewska Julia – SP Paterek – 8,8s
  3. Dobberstein Fatima – SP Sadki – 9,3s

- klasa V

  1. Pochowska Lena - SP Sadki – 8,9s
  2. Sztubińska Marta – SP Ślesin – 9,5s
  3. Dobosz Monika – SP Sadki – 9,2s                                                                

- klasa IV

  1. Fedec Wiktoria – SP Sadki – 9,5s
  2. Kołodziejczak Patrycja - SP 3 - 9,7s
  3. Nowacka Amelia – SP Paterek – 9,7s                                                                                

Bartosz Ksobiech

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane