Finał EURO Metropolia
30.05.2017 Weronika Marzyńska 599
grafika

Wielkimi krokami zbliża się finał Turnieju EURO Metropolia. Turniej jest jedną z wielu inicjatyw promujących nadchodzące wielkimi krokami święto fanów piłki nożnej, a mianowicie UEFA EURO U21, którego mecze zostaną rozegrane w sześciu polskich miastach, w tym także w Bydgoszczy. W finale EURO METROPOLIA Gminę Nakło nad Notecią reprezentować będą zwycięzcy eliminacji gminnych drużyna KS Czarni/SP4 Nakło nad Notecią.

 

Oprócz niesamowitych doznań sportowych, przygotowujących nas do czerwcowego kibicowania drużynom z Portugalii, Serbii, Macedonii oraz Hiszpanii, czekają na Państwa rozmaite atrakcje, m. in. EuroTruck, a także gry i konkursy z nagrodami, wśród których należy wymienić bilety na UEFA EURO U21.

Już dziś zapraszamy Państwa do polubienia fanpage'a Turnieju Piłkarskiego EURO Metropolia na Facebooku, by na bieżąco śledzić informacje o czekających na Państwa atrakcjach oraz stan przygotowań do Finału. 

 

Polub fanpage Turnieju i 1 czerwca oglądaj transmisję LIVE z meczu o III oraz I miejsce Turnieju Piłkarskiego EURO Metropolia. 

 

W załączeniu harmonogram finału Turnieju  EURO Metropolia.

 

Materiał:

Marta Cieślicka

Venue Media Officer Bydgoszcz 

UEFA EURO U21 Polska 2017

 

                      

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane