Finał Miejski XXIII edycji Czwartków Lekkoatletycznych
02.06.2017 Weronika Marzyńska 329
grafika
Powiązane galerie:

„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIII edycja

Runda wiosenna-Finał Miejski 01.06.2017

 

 

W czwartek 01 czerwca 2017  na obiekcie „Orlik” przy Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią odbył się Finał Miejski XXIII edycji "Czwartków  Lekkoatletycznych" rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Fundatorem nagród była Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz ZOOR w Nakle. Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski.

W tych zawodach wzięły udział roczniki 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 oraz 2011 z 9 szkół           z terenu gmin Nakło, Mrocza oraz Sadki ( SP 4, SP 3, SP2, SP Ślesin, SP Mrocza, SP Paterek, SP Sadki oraz SP Potulice).

Gratulujemy świetnych wyników.

 

 

Piłeczka palantowa

 

Chłopcy:

-  klasa VI

  1. Deja Piotr - SP Mrocza – 53,00m
  2. Wawer Jakub – SP 2 – 39,00m
  1. Waniak Dominik – SP 3 – 37,50m

 

– klasa V 

  1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 45,50m          
  2. Adamski Bartosz - SP 3 – 31,50m
  3. Sobieszczyk Adam – SP 3 – 24,50m

 

 - klasa IV

  1. Garbaciak Mikołaj - SP Ślesin – 38,50m
  2. Kończal Dawid – SP Paterek – 36,00m
  3. Marasz Piotr - SP 3 – 33,50m

 

Dziewczyny:

- klasa VI

      1.   Oleś Anita – SP Ślesin – 36,50m

- klasa V

1.   Gapa Martyna – SP Mrocza – 35,50m

2.   Suchomska Zosia – SP 4 – 28,50m

  1.  3.   Malik Aleksandra - SP Ślesin – 24,00m

     

- klasa IV

 

      1.   Kołodziejczak Patrycja – SP 3 – 34,50m     

      2.   Nowacka Amelia – SP Paterek – 23,50m

      3.   Draheim Zuzanna – SP Paterek – 23,00m

     

Skok w dal

 

Chłopcy:

- klasa VI

1.   Dobosz Antoni – SP Sadki – 4,12m\

 

- klasa V

      1.   Hołysz Kacper – SP Olszewka – 4,10m
      2.   Pedro Tiago Kruger da Silva – SP Ślesin – 3,45m

 

- klasa IV

  1. Nowak Oliwier – SP Sadki – 3,90m
  2. Wrzeszcz Wiktor - SP Sadki – 3,86m
  3. Kwapich Dorian - SP Potulice - 3,70m

 

Dziewczyny:

- klasa VI

1.    Ciszewska Weronika – SP Mrocza – 4,63m

2.    Michalak Natalia - SP Ślesin – 4,28m

3.   Kowalczyk Julia – SP Ślesin – 3,80m

3.    Serwus Wiktoria – SP Sadki – 3,80m

 

- klasa V

1.    Strzelewicz Nikola – SP 3 – 4,05m

2     Kowalska Wiktoria - SP Mrocza – 4,02m

  1. Kokoszewska Kinga – SP Mrocza – 4,00m

 

- klasa IV

  1. Jankowska Iga - SP 4 - 3,96m

2.   Fedec Wiktoria - SP Sadki - 3,80m

3.   Dzwonek Amelia – SP 3 - 3,70m

 

300 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

      1. Waniak Dominik – SP 3 – 46,8s

 

- klasa IV

1. Wrzeszcz Wiktor – SP Sadki – 52,9s

2. Loręcki Gracjan – SP Sadki – 53,9s

3. Ziemniak Antoni – SP 4 – 54,9s

Dziewczyny: 

- klasa V

      1.  Pochowska Lena – SP Sadki – 52,2s    

      2.  Młynarczyk Oliwia – SP Sadki – 54,6s

      3.  Berghleh Amira – SP Mrocza – 57,4s

 

- klasa IV

      1.   Nowacka Amelia – SP Paterek – 57,4s

      2.   Jankowska Iga – SP 4 – 57,9s    

      3.   Pazderska Sandra – SP Olszewka – 58,2s    

 

600 metrów

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Michalak Natalia - SP 3 - 1,50,8s
  2. Serwus Wiktoria – SP Sadki – 2,01,1s

 

- klasa V

      1.   Bala Agnieszka – SP Mrocza – 2,07,3s

      2.   Wegner Maja – SP Mrocza – 2,07,7s

      3.   Suchomska Zofia – SP 4 – 2,19,8s

 

- klasa IV

      1.   Walerczyk Amelia – SP Ślesin – 2,08,9s

 

1000 metrów

Chłopcy:

 

   - klasa VI

     1.   Wawer Jakub – SP 2 – 3,05,4s

 

- klasa V

     1.    Lewandowski Paweł – SP Paterek – 3,06,6s

 

- klasa IV

      1.   Kończal Dawid – SP Paterek – 3,09,0s

      2.   Polaszewski Konrad – SP 3 – 3,24,9s

      3.   Marasz Piotr – SP 3 – 3,51,6s

 

60 metrów

Chłopcy:

 

- klasa VI

      1. Dobosz Antoni – SP Sadki – 9,2s

 

- klasa V

1.   Mielcarek Patryk – SP 3 – 10,1s

2.   Sobieszczyk Adam – SP 3 – 10,9s

 

- klasa IV

1.   Król Miłosz – SP Paterek – 9,4s

2.   Kwapich Dorian – SP Potulice – 9,7s

3.   Powalisz Szymon – SP Paterek – 10,0s

 

Dziewczyny:

- klasa VI

1.    Wojtalewicz Weronika - SP Olszewka - 8,6s

2.   Oleś Anita – SP Ślesin – 9,0s

3.    Kowalczuk Julia – SP Ślesin – 9,1s

 

- klasa V

1.   Kowalska Wiktoria - SP Mrocza – 8,7s

2.   Kowalska Julia – SP Mrocza – 8,8s

3.   Strzelewicz Nikola – SP 3 – 8,9s                                                                   

 

- klasa IV

1.   Fedec Wiktoria – SP Sadki – 9,6s

2.   Kołodziejczak Patrycja - SP 3 - 9,7s

3.   Kaufka Karolina – SP Sadki – 9,8s                                                                        

 

Bartosz Ksobiech

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane