Dzieci z Gminy Nakło nad Notecią wyjechały do Kielc
28.08.2017 Weronika Marzyńska 101

W dniu dzisiejszym (tj. 28 sierpnia 2017 r.) o godzinie 8:00, 40 uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią wyjechało na kolonię do Kielc.

Pobyt dzieci jest inicjatywą Prezydenta Kielc - Pana Wojciecha Lubawskiego, który zaprosił uczniów szkół naszej gminy, najbardziej poszkodowanych w wyniku nawałnicy. W programie tygodniowej kolonii znajduje się nie tylko zwiedzanie najciekawszych miejsc Kielc i okolic, ale również uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach i zajęciach sportowych.

Przed wyjazdem, z uczniami i opiekunami spotkał się Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią - Pan Sławomir Napierała, który życzył wszystkim bezpiecznej drogi oraz udanej zabawy.

Kolejny wyjazd do Kielc odbędzie się dnia 4 sierpnia 2017 r. Tym razem będą to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią.