Czwartki Lekkoatletyczne - runda jesienna - 21.09.2017
22.09.2017 Weronika Marzyńska 45
grafika
Powiązane galerie:

„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIV edycja

Runda jesienna - zawody 21.09.2017

W czwartek 21 września 2017 r. na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji  "Czwartków Lekkoatletycznych"  rundy jesiennej dla szkół podstawowych.

Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski.

W tych zawodach wzięły udział roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 9 szkół z terenu gmin Nakło, Mrocza oraz Sadki ( SP 4, SP 3, SP2, SP Ślesin, SP Mrocza, SP Olszewka, SP Paterek, SP Sadki oraz SP Potulice).

Gratulujemy świetnych wyników.

 

Piłeczka palantowa

Chłopcy:

-  klasa VI

  1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 45,60m
  2. Sobieszczyk Adam – SP 3 – 33,60m

– klasa V 

  1. Powalisz Szymon – SP Paterek – 40,20m    
  2. Kończal Dawid - SP Paterek – 36,70m
  3. Kujawka Dominik – SP Sadki – 34,10m

 - klasa IV

  1. Tadych Karol – SP Olszewka – 28,60m
  2. Trzciński Jakub - SP Potulice – 23,30m
  3. Maćkowiak Bartłomiej - SP Sadki – 22,50m

Dziewczyny:

- klasa VI

      1.   Kowalska Maja – SP Paterek – 34,00m

      2.   Ozdyk Antonina – SP Paterek – 31,80m

      3.   Malik Magdalena – SP Ślesin – 29,40m

- klasa V

1.   Kołodziejczak Patrycja - SP 3 – 35,00m

  1. Nowacka Amelia - SP Paterek – 28,70m
  2. Ludwiczak Iga - SP Potulice – 24,40m   

- klasa IV

      1.   Chmura Marta – SP Sadki – 19,00m     

      2.   Muzolf Agata – SP 2 – 18,00m

      3.   Handzlik Oliwia - SP 4 – 14,00m

 

Skok w dal

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Nowicki Wiktor - SP Paterek – 3,74m
  2. Kryger da Silva Tiago Pedro – SP Ślesin – 3,30m

-klasa V

  1. Kwapich Dorian – SP Potulice – 3,79m
  2. Król Miłosz – SP Paterek – 3,62m
  3. Brzóścikowski Mateusz – SP Ślesin – 3,48m 

- klasa IV

  1. Okoniewski Franciszek - SP Ślesin – 3,63m
  2. Kossmann Filip - SP Ślesin - 3,21m
  3. Stawicki Antoni - SP Olszewka - 3,08m

Dziewczyny:

- klasa VI

1.    Kowalska Wiktoria - SP Mrocza – 4,10m

2.    Strzelewicz Nikola - SP 3 – 3,96m

- klasa V

1.    Fedec Wiktoria – SP Sadki – 3,61m

2.    Radajewska Iga - SP Ślesin – 3,52m

3.   Ziółkowska Dominika - SP Sadki - 3,17m 

- klasa IV

1.   Kaczyńska Amelia - SP Ślesin - 3,51m

2.   Kaźmierczak Kinga - SP Potulice - 3,50m

3.   Grzechowiak Lena – SP Ślesin - 3,10m

 

300 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

      1.   Lewandowski Paweł – SP Paterek – 54,3s

      2.   Kryger da Silva Pedro Tiago – SP Ślesin – 72,1s    

- klasa V

      1.   Paliński Maksymilian - SP Potulice – 61,5s

      2.   Kujawka Dominik – SP Sadki – 64,9s

      3.   Darul Antoni – SP Sadki – 66,8s

- klasa IV

1.   Okoniewski Franciszek – SP Ślesin – 59,9s

2.   Kossmann Filip – SP Ślesin – 62,3s

3.   Trzciński Jakub – SP Potulice – 65,0s 

Dziewczyny: 

- klasa VI

      1.  Malik Aleksanda – SP Ślesin – 67,0s

- klasa V

      1.   Radajewska Iga – SP Ślesin – 62,2s

- klasa IV

      1.   Malik Anna – SP Ślesin – 67,0s

      2.   Pazderska Sandra – SP Olszewka – 68,1s

      3.   Nowak Julita – SP Sadki – 67,8s

 

600 metrów

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Woźna Julia - SP Ślesin – 2.34,7s
  2. Malik Magdalena – SP Ślesin – 2.43,2s

- klasa V

      1.   Fedec Wiktoria – SP Sadki – 2.24,0s

      2.   Głąb Weronika – SP Sadki – 2.30,9s

 

1000 metrów

Chłopcy:

- klasa IV

      1.   Maćkowiak Bartłomiej – SP Sadki – 4.21,8s
      2.   Maćkowiak Oskar – SP Sadki – 4.22,2s

      3.   Maliszewski Marcel – SP Sadki – 5.00,0s

 

60 metrów

Chłopcy:

- klasa V

1.   Król Miłosz – SP Paterek – 9,5s

2.   Kończal Dawid - SP Paterek – 9,6s

2.   Kwapich Dorian – SP Potulice – 9,6s

- klasa IV

1.   Kowalski Jakub - SP Mrocza – 10,5s

2.   Szczepaniak Mikołaj – SP Ślesin – 11,0s

2.   Król Maksymilian – SP Ślesin – 11,0s

Dziewczyny:

- klasa VI

1.    Kowalska Wiktoria - SP Mrocza - 8,9s

2.     Kowalska Julia – SP Mrocza – 9,0s

3.    Strzelewicz Nikola – SP 3 – 9,1s

- klasa V

1.   Ludwiczak Iga - SP Mrocza – 9,4s

2.   Kołodziejczak Patrycja – SP 3 – 9,8s

- klasa IV

1.   Kaczyńska Amelia - SP Ślesin – 10,1s

2.   Grzechowiak Lena – SP Ślesin – 10,6s

3.   Kaźmierczak Kinga – SP Potulice – 10,6s

 

                                                                                             

Bartosz Ksobiech

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane