Mistrzostwa Gminy Nakło w Sztafetowych Biegach Przełajowych
29.09.2017 Weronika Marzyńska 116

26 września przy Szkole Podstawowej w Paterku zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło w sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w kategoriach: Igrzyska Dzieci (dawniej Szkoła Podstawowa) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dawniej Gimnazja). Dziewcząt biegały 10 x 800m a chłopcy 10 x 1000m. Poniżej wyniki:

Igrzyska Dzieci – dziewczęta 10 x 800m:

1 m Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle

2 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle

Skład zwycięskiej sztafety: Agnieszka Bala, Bogna Bąk, Maja Chojnacka, Iga Jankowska, Karolina Kamyszek, Klaudia Kauc, Nina Kubacka, Amelia Serwus, Oliwia Stempowska, Iga Sieńkowska, Julia Wróblewicz opiekunem zespołu jest pan Fabian Tofil.

Igrzyska Dzieci  – chłopcy 10 x 1000m:

1 m Szkoła Podstawowa w Paterku

2 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle

3 m Szkoła Podstawowa w Trzeciewnicy

Skład zwycięskiej sztafety: Martin Dych, Oskar Grzegorek, Miłosz Iciek, Bartosz Halasz, Fabian Żygowski, Alan Chojnacki, Jakub Kurkowski, Dominik Kraiński, Franciszek Kunca, Sebastian Marasz Igor Musiał, opiekunem zespołu jest pan Paweł Krupiński.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta 10 x 800m:

1 m Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle

2 m Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle

Skład zwycięskiej sztafety: Marta Mazurkiewicz, Maja Centała, Jagoda Przytarska, Martyna Bembnista, Zuzanna Świtalska, Aleksandra Kowalik, Zofia Gaworska, Karolina Grzeszczyk Martyna Permus, Julia Śliwińska opiekunem zespołu jest pani Joanna Jankowska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – chłopcy 10 x 1000m:

1 m Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle

2 m Szkoła Podstawowa w Paterku

3 m Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle

Skład zwycięskiej sztafety: Eryk Kołodziejczak, Bartosz Zamorowski, Denis Sprenger, Sebastian Świtalski, Mateusz Muzalewski, Piotr Sarszewski, Miłosz Kraiński, Mikołaj Pyszka, Antoni Kwasigroch, Dominik Waniak, opiekunem zespołu jest pan Marcin Jankowski.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle, Szkolny Związek Sportowy w Nakle oraz nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Paterku. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, a pozostałe drużyny dyplomy. Zwycięskie zespoły sztafetowe będą reprezentowały naszą gminę na zwodach powiatowych, które odbędą się 5 października o godzinie 9.00 również przy Szkole Podstawowej w Paterku.

SZS w Nakle