Czwartki Lekkoatletyczne - runda jesienna - 28.09.2017
02.10.2017 Weronika Marzyńska 144
grafika

„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIV edycja

Runda jesienna - zawody 28.09.2017

 

            W czwartek 28 września 2017 r. na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji "Czwartków  Lekkoatletycznych"  rundy jesiennej dla szkół podstawowych.

            Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski.

            W tych zawodach wzięły udział roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 9 szkół z terenu gmin Nakło, Mrocza oraz Sadki ( SP 4, SP 3, SP2, SP Ślesin, SP Mrocza, SP Olszewka, SP Paterek, SP Sadki oraz SP Potulice).

Gratulujemy świetnych wyników.

 

Piłeczka palantowa

Chłopcy:

-  klasa VI

  1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 47,00m
  2. Nowicki Wiktor – SP Paterek – 33,30m

– klasa V 

  1. Garbaciak Mikołaj – SP Ślesin – 42,60m     
  2. Powalisz Szymon - SP Paterek – 39,80m
  3. Kończal Dawid – SP Paterek – 39,10m

 - klasa IV

  1. Tylewicz Adam – SP Sadki – 38,00m
  2. Staniewski Maciej - SP Paterek – 34,80m
  3. Nowak Kamil - SP Paterek – 29,20m

 

Dziewczyny:

- klasa VI

 

  1. Kowalska Maja – SP Paterek – 33,00m
  2. Sobieszczyk Ewa – SP 3 – 27,60m
  3. Malik Aleksandra – SP Ślesin – 25,00m

 

- klasa V

  1.   Kołodziejczak Patrycja - SP 3 – 33,00
  2. Głąbicka Weronika - SP Sadki – 21,10m
  3. Szcześniak Julia - SP 3 – 20,80m 

- klasa IV

  1. Chmura Marta – SP Sadki – 20,60m     
  2. Łoboda Zofia – SP Sadki – 16,30m
  3. Nowak Julita - SP Sadki – 16,00m

 

Skok w dal

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Hołysz Kacper - SP Olszewka – 3,87m
  2. Klimaszewski Andrzej – SP 4 – 3,29m

-klasa V

 

  1. Kurkowski Jakub – SP 2 – 4,22m
  2. Wrzeszcz Wiktor – SP Sadki – 3,92m
  3. Brzóścikowski Mateusz – SP Ślesin – 3,92m

 

- klasa IV

  1. Okoniewski Franciszek - SP Ślesin – 3,58m
  2. Radajewski Dawid – SP Ślesin – 3,42m
  3. Kossmann Filip - SP Ślesin - 3,34m

 

Dziewczyny:

- klasa VI

 

  1. Kowalska Wiktoria - SP Mrocza – 4,24m
  2. Kowalska Julia - SP Mrocza – 3,93m
  3. Bryś Anna – SP Sadki – 3,85

- klasa V

 

 

  1. Fedec Wiktoria – SP Sadki – 3,77m
  2. Jankowska Iga - SP 4 – 3,77m
  3. Kaufka Karolina - SP Sadki - 3,34m  

- klasa IV

  1. Kaczyńska Amelia - SP Ślesin - 3,76m
  2. Malik Anna - SP Ślesin - 3,39m
  3. Grzechowiak Lena – SP Ślesin - 3,16m

300 metrów

Chłopcy:

- klasa V

 

  1. Wrzeszcz Wiktor - SP Sadki – 61,9s
  2. Kujawka Dominik – SP Sadki – 63,2s
  3. Łukomski Sebastian – SP 4 – 67,0s

- klasa IV

 

  1. Okoniewski Franciszek – SP Ślesin – 61,4s
  2. Sójka Kacper – SP Sadki – 62,7s
  3. Kossmann Filip – SP Ślesin – 63,5s

 

     

Dziewczyny: 

- klasa VI

 

  1. Malik Aleksanda – SP Ślesin – 62,3s
  2. Pochowska Lena – SP Sadki – 62,7s
  3. Maison Karolina – SP Sadki – 64,4

 

- klasa V

 

  1. Jankowska Iga – SP 4 – 58,0s
  2. Fedec Wiktoria – SP Sadki – 59,5s
  3. Kubacka Nina – SP 4

 

- klasa IV

  1. Pazderska Sandra – SP Olszewka – 62,9s
  2. Nowak Julita – SP Sadki – 63,5s
  3. Malik Anna – SP Ślesin – 63,7s

600 metrów

Dziewczyny:

- klasa V

  1. Walerczyk Amelia – SP Ślesin – 2.19,0s
  2. Głąb Weronika – SP Sadki – 2.43,4s

- klasa IV

      1.   Bijo Nikola – SP Sadki – 2.49,8s

 

1000 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

      1.   Klimaszewski Andrzej – SP 4 – 4.25,7

- klasa IV

      1.   Tylewicz Adam – SP Sadki – 4.17,0

 

60 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

      1.   Ksobiak Mieszko – SP Potulice – 9,2s

- klasa V

  1. Kurkowski Jakub – SP 2 – 9,3s
  2. Kwapich Dorian – SP Potulice – 9,6s
  3. Brzościkowski Mateusz – SP Ślesin – 9,9s

- klasa IV

  1. Nowak Kamil - SP Paterek – 9,9s
  2. Władymiron Oliwier – SP Paterek – 10,3s
  3. Radajewski Dawid – SP Ślesin – 10,4s

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Kowalska Wiktoria - SP Mrocza - 8,8s
  2. Kowalska Maja – SP Paterek – 8,9s
  3. Kowalska Julia – SP Mrocza – 9,0s

- klasa V

  1. Kołodziejczak Patrycja - SP 3 – 9,5s
  2. Kaufka Karolina – SP Sadki – 9,9s
  3. Szcześniak Julia – SP 3 – 10,0s

- klasa IV

  1. Kaczyńska Amelia - SP Ślesin – 9,5s
  2. Wajer Roksana – SP 3 – 10,2s
  3. Grzechowiak Lena – SP Ślesin – 10,4s

 

                                                                                             

Bartosz Ksobiech

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane