MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NAKŁO NAD NOTECIĄ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
04.10.2017 Weronika Marzyńska 120

Dnia 02.10.2017 r. na boisku sportowym ORLIK 2012  przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w piłce nożnej chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju uczestniczyły 4 zespoły, grano systemem ,,każdy z każdym”.

Wyniki spotkań

1.ZS-P  nr 4 w Nakle  -  SP w Paterku               3  :  1

2.ZS-P  nr 3 w Nakle  -   ZS-P w Ślesinie          1  :  1

3. SP  w Paterku         -  ZS-P  nr 3 w Nakle       4  :  2

4.ZS-P  nr 4 w Nakle  -   ZS-P  w Ślesinie          5  :  1

5.ZS-P w Ślesinie       -   SP w Paterku                0  :  4

6.ZS-P nr 3 w Nakle   -   ZS-P nr 4 w Nakle       1  :  9

Kolejność końcowa

I   -  ZS-P nr 4 w Nakle

II  -  SP  w Paterku

III -  ZS-P w Ślesinie

IV -  ZS-P nr 3 w Nakle

Chłopcy z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego nr 4 w Nakle reprezentować będą naszą Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 09.10.2017 r. w Nakle. Opiekunem zespołu jest nauczyciel w-f  Paweł Juszczak.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie:  Mikołaj Bąk, Maciej Drychta, Norbert Lipkowski, Filip Grzebel, Axel Megger, Jakub Nowicki, Fabian Sowa , Bartosz Świerczek, Tobiasz Zachęś, Oskar Zwoliński.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle, a z ramienia ZOOR zawody przeprowadził Jan Grabarski.