XII edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych i Radnych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
13.03.2019 Weronika Marzyńska 88

Dnia 16 marca 2019 r. na sali gimnastycznej w Paterku odbędzie się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych i Radnych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią. W tym roku rywalizować będą ze sobą reprezentacje Samorządów z Aleksandrowa Kujawskiego, Dąbrowy Biskupiej, Łabiszyna, Bydgoszczy, Sępólna Krajeńskiego oraz Nakła nad Notecią. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00, natomiast oficjalne otwarcie zaplanowane zostało na godz. 11:00. Mecze rozgrywane będą systemem „każdy z każdym”, zaś czas gry to 12 min/mecz. Zakończenie turnieju wraz z oficjalnym wręczeniem nagród nastąpi ok. godz. 14:00.

Szczegółowy terminarz rozgrywek znajdą Państwo w załączniku.