Wyniki Czwartków Lekkoatletycznych 23.05.2019 r. Finał Miejski już w najbliższy czwartek.
28.05.2019 Weronika Marzyńska 263
grafika

W czwartek 23 maja 2019 roku na obiekcie ,,Orlik” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXV edycji ,,Czwartków Lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych. Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski. W tych zawodach wzięły udział roczniki 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 9 szkół z terenu gmin Nakło, Sicienko oraz Sadki (ZSP 4, ZSP 3, SP 2, SP Występ, ZSP Ślesin, SP Strzelewo, SP Paterek, SP Sadki oraz ZSP Potulice). Gratulujemy świetnych rezultatów!

Pchnięcie kulą 3kg – VI klasa dziewczęta

1. Zosia Gajewska – ZSP 3 Nakło  - 7,05m

2. Jagoda Nowicka – ZSP Ślesin – 6,20m

3. Joanna Jankowska – SP 2 Nakło – 5,20m

Pchnięcie kulą 3kg – VI klasa chłopcy

1. Jakub Ciszewski – ZSP Ślesin – 10,20m

2. Mikołaj Garbaciak – ZSP Ślesin – 10,42m

Rzut piłeczką palantową – VI klasa dziewczęta

1. Zuzanna Draheim – SP Paterek – 28,0m

Rzut piłeczką palantową – IV klasa dziewczęta

1. Maria Grzeszczak – SP Paterek – 24,5m

2. Michalina Draheim – SP Paterek – 22,0m

Rzut piłeczką palantową – VI klasa chłopcy

1. Piotr Marasz – ZSP 3 Nakło – 52,0m

2. Szymon Powalisz – SP Paterek – 47,0m

3. Jakub Domachowski – ZSP Potulice – 31,0m

Rzut piłeczką palantową – V klasa chłopcy

1. Michał Ormiński – ZSP Potulice – 15,5m

Rzut piłeczką palantową – IV klasa chłopcy

1. Kacper Kubiński – ZSP Ślesin – 31,0m

2. Danielewski Szymon – SP Paterek – 28,0m

3. Hubert Majewski – ZSP 3 Nakło – 26,0m

Skok wzwyż – VI klasa dziewczęta

1. Iga Jankowska – ZSP 4 Nakło – 130cm

Skok wzwyż – V klasa dziewczęta

1. Jagoda Jendrzejewska – ZSP 4 Nakło – 135cm

2. Weronika Szpojda – ZSP 3 Nakło – 100cm

3. Angelika Kwiatkowska – ZSP Potulice – 100cm

Skok wzwyż – V klasa chłopcy

1. Marcel Rosa – SP Występ – 130cm

2. Salvador Piotrowiak – ZSP 3 Nakło – 115cm

Skok w dal – VI klasa dziewczęta

1. Patrycja Kołodziejczak – ZSP 3 Nakło – 3,95m

2. Iga Radajewska – ZSP Ślesin – 3,91m

3. Klaudia Wełniak – ZSP Ślesin – 3,59m

Skok w dal – V klasa dziewczęta

1. Zuzanna Pensko – ZSP 4 Nakło – 4,38m

2. Amelia Kaczyńska – ZSP Ślesin – 4,18m

3. Agata Muzolf – SP 2 Nakło – 3,89m

Skok w dal – IV klasa dziewczęta

1. Kinga Kaźmierczak – ZSP Potulice – 4,10m

2. Julia Szczepaniak – SP Mrocza – 3,94m

3. Michalina Okoniewska – ZSP Ślesin – 3,86m

Skok w dal – VI klasa chłopcy

1. Dorian Kwapich – ZSP Potulice – 4,39m

Skok w dal – V klasa chłopcy

1. Bartłomiej Neilitz – ZSP 4 Nakło – 3,73m

2. Maksymilian Król – ZSP Ślesin – 3,54m

3. Jonatan Małysz – ZSP Ślesin – 3,45m

Skok w dal – IV klasa chłopcy

1. Franciszek Okoniewski – ZSP Ślesin – 4,26m

2. Igor Brzościkowski – ZSP Ślesin – 3,60m

3. Maksymilian Jankowski – ZSP 3 Nakło – 3,43m

600m – V klasa dziewczęta

1. Weronika Kunicka – ZSP Potulice – 1:57,6s

600m – IV klasa dziewczęta

1. Maria Grzeszczak – ZSP Ślesin – 2:28,4s

300m – VI klasa dziewczęta

1. Iga Radajewska – ZSP Ślesin – 55,6s

300m – V klasa dziewczęta

1. Agata Muzolf – SP 2 Nakło – 57,2s

2. Angelika Kwiatkowska – ZSP Potulice – 65,9s

300m – IV klasa dziewczęta

1. Michalina Okoniewska – ZSP Ślesin – 58,6s

2. Zofia Wełniak – ZSP Ślesin – 62,6s

300m – VI klasa chłopcy

1. Dorian Kwapich – ZSP Potulice – 48,0s

2. Jakub Ciszewski – ZSP Ślesin – 52,9s

300m – IV klasa chłopcy

1. Franciszek Okoniewski – ZSP Ślesin – 54,7s

2. Filip Kosman – ZSP Ślesin – 61,4s

60m – VI klasa dziewczęta

1. Julia Szcześniak – ZSP 3 Nakło – 8,6s

2. Patrycja Kołodziejczak – ZSP 3 Nakło – 8,7s

3. Zosia Gajewska – ZSP 3 Nakło – 9,0s

60m – V klasa dziewczęta

1. Zuzanna Pensko – ZSP 4 Nakło – 8,8s

2. Amelia Kaczyńska – ZSP Ślesin – 9,5s

3. Weronika Pokojska – SP Mrocza – 9,7s

60m – IV klasa dziewczęta

1. Julia Szczepaniak – SP Mrocza – 9,3s

2. Zofia Myjak – SP Mrocza – 9,3s

3. Kinga Kaźmierczak – ZSP Potulice – 9,4s

60m – VI klasa chłopcy

1. Jakub Domachowski – ZSP Potulice – 9,6s

60m – V klasa chłopcy

1. Marcel Rosa – SP Występ – 8,8s

2. Jonatan Małysz – ZSP Ślesin – 10,1s

3. Maksymilian Król – ZSP Ślesin – 10,1s

60m – IV klasa chłopcy

1. Szymon Danielewski – SP Paterek – 9,7s

2. Hubert Majewski – ZSP 3 Nakło – 10,0s

3. Igor Brzościkowski – ZSP Ślesin – 10,4s

 

Serdecznie zapraszamy na Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzie się 30.05.2019 r. na boisku Orlik przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią o godz. 16:00. 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane