Zapraszamy na Turniej Siatkówki Plażowej z okazji 720 rocznicy nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią
14.06.2019 Weronika Marzyńska 55

W sobotę 29 czerwca, na Przystani Powiatu Nakielskiego odbędzie się turniej siatkówki plażowej z okazji 720 rocznicy nadania praw Nakłu nad Notecią.

Miejsce: boiska do siatkówki plażowej, Przystań Powiat Nakielski przy ulicy Noteckiej 4 w Nakle nad Notecią.

Organizator zapewnia wodę oraz słodki poczęstunek dla uczestników turnieju. Dla zwycięzców przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe.

Odprawa oraz losowanie odbędzie się o godzinie 09:00. Początek gier 09:15.

Zapisy trwają do czwartku 27 czerwca 2019 roku!
Tomasz Marach
tel. 607-952-400

W trakcie turnieju dla kibiców oraz zawodników odbędzie się quiz wiedzy o Nakle nad Notecią.

Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju oraz do wzięcia udziału w quzie o naszym mieście.

Uwaga! W załączniku do pobrania druk oświadczenia, który obowiązuje przy zapisach na turniej. W imieniu osób niepełnoletnich oświadczenie podpisuje rodzic lub prawny opiekun.

Organizatorem turnieju jest Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią oraz Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.