Komunikat nr 7/II/18 z rozgrywek Nakielskiej Halowej II Ligii Piłki Nożnej
15.01.2018 Weronika Marzyńska 581
grafika

KOMUNIKAT NR 7/II/18

W sali sportowej Szkoły Podstawowej w Paterku odbyła się siódma kolejka, XIX edycji rozgrywek Nakielskiej Halowej II Ligi Piłki Nożnej

Wyniki spotkań:

7 KOLEJKA godz.

13.01.2018 r - SOBOTA

WYNIKI

14:00

Oldstars

-

Stal-Produkt Czarni Nakło

3

-

11

14:30

Sparta Słupy

-

Olimpia Tupadły

1

-

6

15:00

Oldstars

-

Gryf Sicienko

2

-

7

15:30

Stal-Produkt Czarni Nakło

-

Fan Club Czarni

0

-

2

16:00

Olimpia Tupadły

-

Bohamet Armatura

1

-

1

16:30

Gwardia Bolka i Lolka

-

Eurobac

0

-

4

17:00

Fan Club Czarni

-

Młodzi Wizjonerzy

2

-

3

17:30

Bohamet Armatura

-

Gwardia Bolka i Lolka

3

-

2

18:00

Eurobac

-

Młodzi Wizjonerzy

3

-

5

 

TABELA PO VII KOLEJCE II NHLPN:

LP.

KOLEJNOŚĆ I LIGA

mecze

punkty

bramki

1

Gryf Sicienko

12

36

68

-

10

2

Olimpia Tupadły

12

31

48

-

13

3

Młodzi Wizjonerzy

14

27

53

-

36

4

Bohamet-Armatura

13

26

66

-

25

5

Eurobac

12

20

32

-

20

6

Stal-Produkt Czarni Nakło

13

19

39

-

30

7

Fan Club Czarni

12

15

34

-

40

8

Oldstars

13

6

27

-

80

9

Gwardia Bolka i Lolka

13

6

28

-

59

10

Sparta Słupy

12

-9

9

-

88

 

 Najlepsi strzelcy drużyn:

Gryf Sicienko: Popa Mariusz – 33, Daroń Damian – 10

Olimpia Tupadły: Barkowski Kamil – 20, Kubiak Karol – 7

Młodzi Wizjonerzy: Malikowski Paweł – 13, Szrubkowski Jonasz - 8

Bohamet-Armatura: Paluszkiewicz Patryk – 13, Iciak Mirosław – 11

Eurobac: Nurkiewicz Fabian – 11, Górny Kacper – 8

Stal-Produkt Czarni Nakło: Lipkowski Norbert – 10, Bąk Mikołaj – 10, Megger Axel - 9

Fan Club Czarni: Grzegorek Michał – 16, Górecki Sebastian – 7

Oldstars: Kopacki Marcin – 6, Podgórski Marcin – 6, Pierzyński Karol – 5

Gwardia Bolka i Lolka: Wiśniewski Michał – 6, Lustig Damian – 5

Sparta Słupy: Nowicki Łukasz – 3, Bereit Karol - 2

 

Następna kolejka:

8 KOLEJKA godz.

27.01.2018 r - SOBOTA

WYNIKI

14:00

Oldstars

-

Gwardia Bolka i Lolka

 

-

 

14:30

Bohamet Armatura

-

Sparta Słupy

 

-

 

15:00

Olimpia Tupadły

-

Oldstars

 

-

 

15:30

Sparta Słupy

-

Eurobac

 

-

 

16:00

Gwardia Bolka i Lolka

-

Stal-Produkt Czarni Nakło

 

-

 

16:30

Bohamet Armatura

-

Fan Club Czarni

 

-

 

17:00

Olimpia Tupadły

-

Gryf Sicienko

 

-

 

17:30

Eurobac

-

Fan Club Czarni

 

-

 

18:00

Gryf Sicienko

-

Młodzi Wizjonerzy

 

-

 

Organizatorem NHLPN jest: Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane