15.01.2018 - MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NAKŁO NAD NOTECIĄ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
17.01.2018 Weronika Marzyńska 675

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NAKŁO NAD NOTECIĄ

W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 15.01.2018 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle odbyły  się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w Piłce Siatkowej Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W zawodach uczestniczyły 3 drużyny: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle (II zespół). Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań :

1. Z S-P nr 3 w Nakle       -     Z S-P nr 4 w Nakle         2 : 0

2. Z S-P nr 3w Nakle (II)  -     Z S-P nr  4 w Nakle        2 : 0

3. Z S-P nr 3 w Nakle       -     Z S-P nr 3 w Nakle (II)   2 : 0

Chłopcy z  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle reprezentować będą naszą gminę w zawodach powiatowych , które odbędą się dnia 18.01.2018 r. w sali sportowej ZS-P nr 3 w Nakle.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie :

Antoni Kwasigroch, Borys Tacikowski, Mateusz Grudziński, Piotr Szarszewski, Mikołaj Wlazły, Dionizy Kosmalski, Hubert Kwiatkowski.

Trenerem drużyny jest nauczyciel w-f - Artur Sierzchuła.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle nad Notecią.

Zawody z ramienia ZOOR przeprowadził Jan Grabarski.