MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY NAKŁO NAD NOTECIĄ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
18.01.2018 Weronika Marzyńska 536

Dnia 16.01.2018 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie odbyły się Mistrzostwa Miasta  i Gminy Nakło nad Notecią w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody otworzyła dyrektor szkoły Ewa Miłosierna.

Igrzyska Dzieci dziewczęta:

I – miejsce   ZS-P w Ślesinie  (Julia Woźna, Jagoda Nowicka)

Igrzyska Dzieci- chłopcy

Wynik spotkania :

ZS-P w Ślesinie    -   NSP w Trzeciewnicy    5  :  0

I – miejsce  ZS-P w Ślesinie  (Mikołaj Garbaciak , Gracjan Paszkiewicz)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej- dziewczęta

Wynik spotkania :

ZS-P w Ślesinie   -  ZS-P nr 3 w Nakle        3  :  2

I – miejsce  ZS-P w Ślesinie (Laura Paszkiewicz , Anita Oleś)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej- chłopcy uczestniczyły 3 drużyny, grano systemem "każdy z każdym''

Wyniki spotkań :

1. ZS-P nr 3 w Nakle      -   ZS-P w Ślesinie                     4  :  0
  2. ZS-P w Ślesinie          -   ZS-P nr 4 w Nakle                 0  :  4
  3. ZS-P nr 3 w Nakle      -   ZS-P nr 4 w Nakle                 3  :  2

I –  miejsce  ZS-P nr 3 w Nakle  ( Antoni Kwasigroch, Borys Tacikowski )

Zwycięskie drużyny ZS-P nr 3 w Nakle oraz  ZS-P w Ślesinie reprezentować będą naszą gminę na zawodach powiatowych , które odbędą się 19.01.2018 r. w Rynarzewie.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle .

Ze sportowym pozdrowieniem :

Jan Grabarski