Wyniki XXIV Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów im. Mariana Kensego
22.01.2018 Weronika Marzyńska 403
grafika

Zdjęcia z Turnieju znajdą Państwo w linku poniżej.

https://www.facebook.com/media/set/?

set=a.1192600000875782.1073741967.

190167604452365&type=3

 

 

 

 

  

 

   

Wyniki rozgrywek

 20.01.2018 r.

 

Grupa A

Grupa B       

Grupa C

1. LKS Unia Wapno 1. Elsterwerda Niemcy

1. Zagłębie Sosnowiec

2. Naklo Czechy

2. LZS Dąb Potulice

2. KS Czarni Nakło

3. GLKS ANMAR Osielsko

3. MKS Victoria Września

3. Tornado Gniezno

4. Rodzina Kielce

4. ASPN Viking Aleksandrów Kuj.  

4. UKS GOL Brodnica

 

9.00     A1-A2        LKS Unia Wapno – Naklo Czechy                                                  2 - 2

9.25     A3-A4        GLKS ANMAR Osielsko – Rodzina Kielce                                    1 - 3

9.50     B1-B2        Elsterwerda Niemcy – LZS Dąb Potulice                                      1 - 5

10.15   A1-A3       LKS Unia Wapno – GLKS ANMAR Osielsko                                  2 - 1

10.40   A2-A4       Naklo Czechy – Rodzina Kielce                                                      4 - 2

11.05   B3-B4       MKS Victoria Września – ASPN Viking Aleks. Kuj.                       4 - 0

11.30                                      OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU

12.00   C1-C2        Zagłębie Sosnowiec – KS Czarni Nakło                                        4 - 0

12.25    B1-B3      Elsterwerda Niemcy – MKS Victoria Września                              0 - 5

12.50    A1-A4      LKS Unia Wapno – Rodzina Kielce                                                 0 - 2

13.15    C3-C4       Tornado Gniezno – UKS GOL Brodnica                                        0 - 3

13.40    A2-A3      Naklo Czechy – GLKS ANMAR Osielsko                                       2 - 1

14.05        Mecz Organizatorzy kontra zaproszeni goście             3 - 4

14.30    B2-B4      LZS Dąb Potulice – ASPN Viking Aleks. Kuj.                                2 - 1

14.55    C1-C3       Zagłębie Sosnowiec – Tornado Gniezno                                      8 - 0

15.20    C2-C4       KS Czarni Nakło – UKS GOL Brodnica                                         0 - 2

15.45    B1-B4      Elsterwerda Niemcy – ASPN Viking Aleks. Kuj.                           7 - 0

16.10    B2-B3      LZS Dąb Potulice – MKS Victoria Września                                  1 - 2

16.35    C1- C4      Zagłębie Sosnowiec - UKS GOL Brodnica                                   2 - 2

17.00    C2-C3       KS Czarni Nakło – Tornado Gniezno                                            4 – 1

 


 

21.01.2018 r.

 

GRUPA A                                        GRUPA B

1. Naklo Czechy                               1. Rodzina Kielce

2. MKS Victoria Września                  2. LZS Dąb Potulice

3. Zagłębie Sosnowiec                      3. UKS GOL Brodnica

 

 GRUPA C                                        GRUPA D

1. LKS Unia Wapno                        1. GLKS Anmar Osielsko

2. Elsterwerda Niemcy                   2. ASPN Viking Aleksandrów Kuj.

3. KS Czarni Nakło                         3. Tornado Gniezno

 

 

9.00  GLKS Anmar Osielsko - ASPN Viking Aleks. Kuj.            3 - 1 

9.30  Naklo Czechy - MKS Victoria Września                              0 - 4

10.00 LKS Unia Wapno - KS Czarni Nakło                                  2 - 4 

10.30 GLKS Anmar Osielsko - Tornado Gniezno                        3 - 3

11.00 Naklo Czechy - Zagłębie Sosnowiec                                     0 - 6

11.30 LKS Unia Wapno - Elsterwerda Niemcy                             1 - 3

12.00 Rodzina Kielce - UKS GOL Brodnica                                 0 - 0

12.30 Tornado Gniezno - ASPN Viking Aleks. Kuj.                     4 - 1

13.00 Rodzina Kielce - LZS Dąb Potulice                                      3 - 0

13.30 Elsterwerda Niemcy - KS Czarni Nakło                              0 - 4

14.00 LZS Dąb Potulice - UKS GOL Brodnica                             1 - 7

14.30 MKS Victoria Września - Zagłębie Sosnowiec                    0 - 4

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
  2. MKS VICTORIA WRZEŚNIA
  3. NAKLO CZECHY
  4. UKS GOL BRODNICA
  5. RODZINA KIELCE
  6. LZS DĄB POTULICE
  7. KS CZARNI NAKŁO
  8. ELSTERWERDA NIEMCY
  9. LKS UNIA WAPNO
  10. TORNADO GNIEZNO
  11. GLKS ANMAR OSIELSKO
  12. ASPN VIKING ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

 

Nagroda Fair Play – Mikołaj Wójcik (Tornado Gniezno)

Król Strzelców – Kamil Kanior (MKS Victoria Września)

Najlepszy Bramkarz – Amadeusz Kędziora  (Zagłębie Sosnowiec)

Najmłodszy zawodnik – Szymon Trojanowski (ASPN Viking Aleksandrów Kujawski)

Turniej dofinansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki, Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

 

Patronat medyczny: NZOZ MEDICUS Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią

Sponsorzy :

Handel kruszywami, żwir, piasek DKDM Sp. z o.o. w Paterku

ZINA Sport Wódkiewicz Grzegorz, Bydgoszcz

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane