Komunikat Nr 8/II/2018
29.01.2018 Weronika Marzyńska 673
grafika

KOMUNIKAT NR 8/II/18

W sali sportowej Szkoły Podstawowej w Paterku odbyła się ósma kolejka, XIX edycji rozgrywek Nakielskiej Halowej II Ligi Piłki Nożnej

Wyniki spotkań:

8 KOLEJKA godz.

27.01.2018 r - SOBOTA

WYNIKI

14:00

Oldstars

-

Gwardia Bolka i Lolka

7

-

3

14:30

Bohamet Armatura

-

Sparta Słupy

6

-

3

15:00

Olimpia Tupadły

-

Oldstars

7

-

1

15:30

Sparta Słupy

-

Eurobac

2

-

6

16:00

Gwardia Bolka i Lolka

-

Stal-Produkt Czarni Nakło

3

-

5

16:30

Bohamet Armatura

-

Fan Club Czarni

6

-

1

17:00

Olimpia Tupadły

-

Gryf Sicienko

2

-

1

17:30

Eurobac

-

Fan Club Czarni

7

-

2

18:00

Gryf Sicienko

-

Młodzi Wizjonerzy

9

-

5

 

TABELA PO VIII KOLEJCE II NHLPN:

LP.

KOLEJNOŚĆ I LIGA

mecze

punkty

bramki

1

Gryf Sicienko

14

39

78

-

17

2

Olimpia Tupadły

14

37

57

-

14

3

Bohamet-Armatura

15

32

78

-

29

4

Młodzi Wizjonerzy

15

27

58

-

45

5

Eurobac

14

26

45

-

24

6

Stal-Produkt Czarni Nakło

14

22

44

-

33

7

Fan Club Czarni

14

15

37

-

53

8

Oldstars

15

9

35

-

90

9

Gwardia Bolka i Lolka

15

6

34

-

71

10

Sparta Słupy

14

-9

14

-

100

 

 Najlepsi strzelcy drużyn:

Gryf Sicienko: Popa Mariusz – 36, Giemza Patryk – 11

Olimpia Tupadły: Barkowski Kamil – 21, Kubiak Karol – 8, Mikołajczyk Mateusz - 8

Młodzi Wizjonerzy: Malikowski Paweł – 14, Szrubkowski Jonasz - 8

Bohamet-Armatura: Paluszkiewicz Patryk – 16, Iciak Mirosław – 11, Szweda Bartosz - 11

Eurobac: Nurkiewicz Fabian – 13, Górny Kacper – 11

Stal-Produkt Czarni Nakło: Lipkowski Norbert – 11, Bąk Mikołaj – 10, Megger Axel - 10

Fan Club Czarni: Grzegorek Michał – 16, Górecki Sebastian – 10

Oldstars: Podgórski Marcin – 10, Kopacki Marcin – 9

Gwardia Bolka i Lolka: Wiśniewski Michał – 8, Lustig Damian – 5

Sparta Słupy: Nowicki Łukasz – 4, Bereit Karol - 3

 

Następna kolejka:

Organizatorem NHLPN jest: Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią.

9 KOLEJKA godz.

03.02.2018 r - SOBOTA

WYNIKI

14:00

Młodzi Wizjonerzy

-

Oldstars

 

-

 

14:30

Stal-Produkt Czarni Nakło

-

Bohamet Armatura

 

-

 

15:00

Oldstars

-

Eurobac

 

-

 

15:30

Sparta Słupy

-

Stal-Produkt Czarni Nakło

 

-

 

16:00

Bohamet Armatura

-

Gryf Sicienko

 

-

 

16:30

Sparta Słupy

-

Fan Club Czarni

 

-

 

17:00

Gwardia Bolka i Lolka

-

Olimpia Tupadły

 

-

 

17:30

Gryf Sicienko

-

Sparta Słupy

 

-

 

18:00

Fan Club Czarni

-

Olimpia Tupadły

 

-

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane