„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIV edycja Runda wiosenna - zawody 19.04.2018
24.04.2018 Weronika Marzyńska 271
grafika

           W czwartek 19 kwietnia 2018  na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji "Czwartków  Lekkoatletycznych"  rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

            Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski.

            W tych zawodach wzięły udział roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 8 szkół z terenu gmin Nakło, Mrocza oraz Sadki ( SP 4, SP 3, SP Ślesin, SP Mrocza, SP 2, SP Paterek, SP Sadki oraz SP Potulice).

Gratulujemy świetnych wyników.

 

Skok wzwyż

Dziewczęta:

- klasa IV

  1. Jendrzejewska Jagoda – ZSP 4 – 1,20m
  2. Sikorska Zuzanna – ZSP 3 – 1,15m
  3. Dombrowska Amelia – ZSP 3 – 0,90m

- klasa V

  1. Jankowska Iga – ZSP 4 – 1,30m
  2. Szcześniak Julia – ZSP 3 – 1,15m

 

Piłeczka palantowa

Chłopcy:

-  klasa VI

  1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 55,00m

– klasa V 

  1. Marasz Piotr – ZSP 3 – 44,00m       
  2. Kończal Dawid - SP Paterek – 43,50m
  3. Polaszewski Konrad – ZSP 3 – 36,00m

 - klasa IV

  1. Staniewski Maciej - SP Paterek – 37,00m
  2. Hańczyk Hubert - SP Sadki – 29,50m
  3. Staniewski Maksymilian – SP Paterek – 28,00m

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Malik Aleksandra – SP Ślesin – 32,00m
  2. Łasa Olga – ZSP 3 – 23,00m

- klasa V

  1. Kołodziejczak Patrycja - ZSP 3 – 36,00m
  2. Draheim Zuzanna - SP Paterek – 25,00m
  3. Buryta Laura - ZSP Potulice – 25,00m  

- klasa IV

 

  1. Nowak Dominika – SP Mrocza – 26,00m     
  2. Chmielewska Kinga – SP Paterek – 19,00m
  3. Muzolf Agata – ZSP 2 – 16,00m

 

Skok w dal

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Lipkowski Dominik – ZSP 3– 3,70m

-klasa V

  1. Kwapich Dorian – SP Potulice – 3,97m
  2. Loręcki Gracjan – SP Sadki – 3,93m
  3. Janeczko Mikołaj – SP Paterek – 3,76m

- klasa IV

  1. Okoniewski Franciszek - SP Ślesin – 3,85m
  2. Małysz Jonatan – SP Ślesin – 3,58m
  3. Król Maksymilian - SP Ślesin - 3,40m

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Pochowska Lena - SP Sadki – 4,33m
  2. Kowalska Wiktoria - SP Mrocza – 4,13m
  3. Bryś Anna – SP Sadki – 3,85m

- klasa V

  1. Krok Maria – SP Sadki – 3,90m
  2. Radajewska Iga - SP Ślesin – 3,70m
  3. Fedec Wiktoria - SP Sadki - 3,58m

- klasa IV

  1. Kaczyńska Amelia - SP Ślesin - 3,85m
  2. Kunicka Weronika – SP Potulice - 3,76m
  3. Kaźmierczak Kinga – SP Potulice - 3,57m

 

300 metrów

Chłopcy:

- klasa V

  1. Loręcki Gracjan – SP Sadki – 56,0s
  2. Belica Gracjan – ZSP 3 – 59,1s
  3. Ziemniak Antoni – ZSP 4 – 60,7s 

- klasa IV

  1. Okoniewski Franciszek – SP Ślesin – 57,9s
  2. Stańczyk Hubert – SP Sadki – 59,7s
  3. Komenda Tymon – ZSP 4 – 65,5s

Dziewczyny: 

- klasa VI

  1. Pochowska Lena – SP Sadki – 55,6s
  2. Młynarczyk Oliwia – SP Sadki – 60,6s
  3. Maciejewska Dominika – SP Sadki – 64,5s

- klasa V

  1. Jankowska Iga – ZSP 4 – 56,5s
  2. Radajewska Iga – SP Ślesin – 58,3s
  3. Kaufka Karolina – SP Sadki – 58,9s

- klasa IV

  1. Kunicka Weronika – SP Potulice – 52,9s
  2. Manikowska Olga – ZSP 4 – 64,2s

     

600 metrów

Dziewczyny:

- klasa V

  1. Walerczyk Amelia – SP Ślesin - 2.16,0s
  2. Fedec Wiktoria – SP Sadki – 2.23,6s

- klasa IV

  1. Muzolf Agata – SP 2 – 2.35,2s

 

1000 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

      1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 3.23,9s

- klasa V

  1. Kończal Dawid – SP Paterek – 3.22,1s
  2. Polaszewski Konrad – ZSP 3 – 3.32,8s

- klasa IV

      1. Maćkowiak Oskar – SP Sadki – 4.02,5s

 

60 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

      1. Mielcarek Patryk – ZSP 3 – 9,5s  

- klasa V

  1. Kwapich Dorian – SP Potulice – 9,3s
  2. Janeczko Mikołaj – SP Paterek – 9,8s
  3. Domachowski Jakub – SP Potulice – 10,7s

- klasa IV

  1. Kowalski Jakub - SP Mrocza – 9,8s
  2. Walkowiak Kacper – ZSP 3 – 10,2s
  3. Wierzewski Antoni – ZSP 4 – 10,2s

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Kowalska Wiktoria - SP Mrocza – 8,8s
  2. Kowalska Julia – SP Mrocza – 8,8s
  3. Strzelewicz Nikola – ZSP 3 – 8,9s

- klasa V

  1. Ludwiczak Iga – SP Potulice – 9,1s
  2. Kołodziejczak Patrycja – ZSP 3 – 9,2s
  3. Szcześniak Julia – SP 3 – 9,4s 

- klasa IV

  1. Kaczyńska Amelia – SP Ślesin – 9,8s
  2. Sikorska Zuzanna – ZSP 3 – 9,8s
  3. Kaźmierczak Kinga – SP Potulice – 9,9s 

                                                                                             

Bartosz Ksobiech

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane