VI Puchar Krajny i Pałuk w Karate – wyniki
30.04.2018 Weronika Marzyńska 450
grafika
Powiązane galerie:

W dniu 28 kwietnia 2018 r. w Paterku k. Nakła nad Notecią odbył się VI Puchar Krajny i Pałuk w Karate Olimpijskim. W zawodach udział wzięło 320 zawodników reprezentujących 24 Klubu Karate. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” zdobyli łącznie 95 medali, w tym 25 złote, 28 srebrne i 42 brązowe.

 

Najlepszym Klubem Turnieju został Klub „YAMABUSHI”, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Klub ATEMI Warszawa, w trzeci Inowrocławski Klub Karate.

 

Złoto:

  1. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopców 10-11 lat
  2. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Anna Malik - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
  3. Fedak Oskar - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i młodsi
  4. Wiktor Trzciński - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  5. Amelia Różycka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 12 lat i starsze
  6. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat 
  7. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat  
  8. Przemysław Magielski - kata indywidualne mężczyzn masters
  9. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 14-15 lat  
  10. Kacper Kaleta - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat  
  11. Magdalena Malik - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 14-15 lat
  12. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat  
  13. Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg 
  14. Adam Gaca - kumite indywidualne chłopców 14-15 lat -70kg
  15. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne chłopców 14-15 lat +70kg
  16. Julia Walus - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat +54kg 
  17. Aleksander Hek - kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi open  
  18. Maciej Wegner - kumite indywidualne chłopców 8-9 lat -27kg  
  19. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +35kg  
  20. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg  
  21. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat -47kg  
  22. Maja Leśniewska - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +27kg  
  23. Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne juniorów -68kg  
  24. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne juniorów -76kg  
  25. Przemysław Magielski -kumite indywidualne mężczyzn masters open

 

Srebro:

  1. Mateusz Brzościkowski, Marcel Lewandowski, Mateusz Jurczykowski - kata drużynowe chłopców 12-13 lat
  2. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Anna Malik - kata drużynowe dziewcząt 9 lat i młodsze
  3. Wiktor Trzciński - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i młodsi
  4. Inga Wnuk - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
  5. Julia Kempińska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 12 lat i starsze
  6. Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 12-13 lat
  7. Aleksander Hek - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
  8. Agata Grzybek - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat  
  9. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne kadetów  
  10. Anna Sujkowska - kata indywidualne kobiet masters  
  11. Tomasz Deptuła - kata indywidualne mężczyzn masters  
  12. Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
  13. Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 12-13 lat
  14. Mikołaj Burek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i młodsi
  15. Igor Brzościkowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat
  16. Marta Maciejewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 12-13 lat
  17. Aleksandra Bryll - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 14-15 lat  
  18. Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
  19. Mateusz Brzościkowski - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat +50kg
  20. Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -40kg
  21. Mikołaj Burek - kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi open
  22. Kacper Rosiński - kumite indywidualne chłopców 14-15 lat +70kg
  23. Dominik Wachowski - kumite indywidualne chłopców 14-15 lat -70kg
  24. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
  25. Adam Gaca - kumite indywidualne juniorów -68kg
  26. Fabian Świczerewski - kumite indywidualne juniorów -76kg
  27. Anna Sujkowska - kumite indywidualne kobiet masters open
  28. Tomasz Deptuła - kumite indywidualne mężczyzn masters open

 

Brąz:

  1. Mateusz Jurczykowski, Marcel Lewandowski, Fabian Sojka- kata drużynowe chłopców 10-11 lat
  2. Hubert Grzybek, Maksymilian Chaberski, Dorian Piskrzyński - kata drużynowe chłopców 10-11 lat
  3. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopców 9 lat i młodsi
  4. Marta Nowicka, Paula Różycka, Urszula Różycka - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
  5. Aniela Dzedzej, Aleksandra Malik, Magdalena Malik - kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat
  6. Emilia Chaberska, Agata Grzybek, Kinga Maciejewska – kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat
  7. Antoni Olszewski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
  8. Mateusz Tyll - kata indywidualne białe pasy chłopcy 12 lat i starsi
  9. Jędrzej Olszewski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  10. Oskar Fedak - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  11. Marika Kozłowska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat  
  12. Julia Kempińska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat  
  13. Oliwia Kozłowska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 12 lat i starsze 3
  14. Vanessa Czyżewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 12 lat i starsze 3
  15. Kornela Śrubas - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 7 lat i młodsze
  16. Amelia Rychlik - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat
  17. Mikołaj Burek - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
  18. Paweł Brudnicki - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
  19. Wiktor Fierek - kata indywidualne chłopców 8-9 lat
  20. Agata Grzybek - kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
  21. Aniela Dzedzej - kata indywidualne kadetek
  22. Aleksandra Bryll - kata indywidualne kadetek
  23. Rafał Sujkowski - kata indywidualne kadetów
  24. Przemysław Kitowski - kata indywidualne mężczyzn masters
  25. Maciej Różycki - kata indywidualne mężczyzn masters
  26. Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
  27. Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 12-13 lat
  28. Aleksander Hek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i młodsi
  29. Wiktor Fierek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat
  30. Aleksandra Poskrop - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
  31. Kinga Maciejewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 12-13 lat
  32. Aleksandra Malik - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 14-15 lat
  33. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat
  34. Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
  35. Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopców 8-9 lat +27kg
  36. Jan Winnicki - kumite indywidualne chłopców 8-9 lat -27kg
  37. Emilia Chaberska - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
  38. Anna Górna - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat +54kg
  39. Aleksandra Bryll - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat -47kg
  40. Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat -27kg
  1. Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorów -68kg
  2. Kacper Jankowski - kumite indywidualne juniorów -68kg

 

Gratulacje :)

Trener Andrzej

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane