„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIV edycja Runda wiosenna - zawody 26.04.2018
30.04.2018 Weronika Marzyńska 233
grafika

W czwartek 26 kwietnia 2018  na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji

"Czwartków  Lekkoatletycznych"  rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

      Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski.

     W tych zawodach wzięły udział roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 6 szkół z terenu gmin Nakło, Mrocza oraz Sadki ( SP 4, SP 3, SP Ślesin, SP Paterek, SP Sadki oraz SP Potulice). Z powodu złych warunków atmosferycznych odwołany został konkurs rzutu piłeczką palantową dziewcząt, 300m, 1000m, a także skoku w dal chłopców.

Gratulujemy świetnych wyników.

 

Skok wzwyż

Dziewczęta:

- klasa IV

  1. Jendrzejewska Jagoda – ZSP 4 – 1,15m
  2. Kleczewska Patrycja – ZSP 4 – 1m
  3. Kowalska Zuzanna – ZSP 3 – 0,90m

- klasa V

  1. Jankowska Iga – ZSP 4 – 1,25m
  2. Szcześniak Julia – ZSP 3 – 1,15m

 

Piłeczka palantowa

Chłopcy:

-  klasa VI

  1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 54,00m
  2. Bembnista Marcel – SP Paterek – 43,00m
  3. Sobiech Daniel – SP Ślesin – 39,00m

– klasa V 

  1. Powalisz Szymon – ZSP Paterek – 40,00m 
  2. Polaszewski Konrad – ZSP 3 – 35,50m
  3. Kończal Dawid - SP Paterek – 35,00m

 - klasa IV

  1. Staniewski Maciej - SP Paterek – 37,00m
  2. Muzolf Miłosz - ZSP 3 – 30,50m
  3. Wierzewski Antoni – ZSP 4 – 27,00m

 

Skok w dal

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Pochowska Lena - SP Sadki – 4,38m
  2. Strzelewicz Nikola - ZSP 3 – 4,14m
  3. Szewera Daria – SP Sadki – 3,63m

- klasa IV

  1. Kunicka Weronika - SP Potulice - 3,60m
  2. Tadych Julia – ZSP 3 - 3,38m
  3. Malik Anna – SP Ślesin - 3,33m

 

300 metrów

Dziewczyny: 

- klasa VI

  1. Pochowska Lena – SP Sadki – 56,4s
  2. Maciejewska Dominika – SP Sadki – 61,8s
  3. Malik Aleksandra – SP Ślesin – 73,1s

- klasa IV

      1.   Malik Anna – SP Ślesin – 65,1

            

600 metrów

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Malik Magdalena – SP Ślesin - 2.34,0s 

- klasa IV

  1. Kunicka Weronika – SP Potulice – 1.54,0s

 

60 metrów

Chłopcy:

- klasa V

  1. Kwapich Dorian – SP Potulice – 9,2s
  2. Arach Łukasz – ZSP 3 – 9,4s
  3. Belica Gracjan – ZSP 3 – 9,7s

- klasa IV

  1. Władymirow Oliwier - SP Paterek – 9,2s
  2. Walkowiak Kacper – ZSP 3 – 10,2s
  3. Staniewski Maksymilian – SP Paterek – 10,2s

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Strzelewicz Nikola - ZSP 3 – 9,1s
  2. Szewera Daria – SP Sadki – 9,7s
  3. Morawska Sara – ZSP Sadki – 9,7s

- klasa V

  1. Ludwiczak Iga – SP Potulice – 9,2s
  2. Jankowska Iga – ZSP 4 – 9,2s
  3. Szcześniak Julia – ZSP 3 – 9,6s

- klasa IV

  1. Kowalska Zuzanna – ZSP 3 – 9,9s
  2. Wajer Roksana – ZSP 3 – 9,9s
  3. Nowak Amelia – ZSP 3 – 10,4s

 

                                                                                             

Bartosz Ksobiech

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane