„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIV edycja Runda wiosenna - zawody 10.05.2018
14.05.2018 Weronika Marzyńska 582
grafika

W czwartek 10 maja 2018  na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji "Czwartków  Lekkoatletycznych"  rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

            Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski.

            W tych zawodach wzięły udział roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 9 szkół z terenu gmin Nakło, Mrocza oraz Sadki ( SP 4, SP 3, SP 2, SP Ślesin, SP Mrocza, SP Paterek, SP Olszewka, SP Sadki oraz SP Potulice).

Gratulujemy świetnych wyników.

 

Skok wzwyż

Dziewczęta:

- klasa IV

  1. Nowak Amelia – ZSP 3 – 1,10m
  2. Jendrzejewska Jagoda – ZSP 4 – 1,10m
  3. Dombrowska Amelia – ZSP 3 – 0,90m

- klasa V

  1. Maik Weronika – ZSP 3 – 1,00m

Chłopcy:

- klasa IV

  1. Piotrowiak Salvador – ZSP 3 – 1,00m

 

Piłeczka palantowa

Chłopcy:

-  klasa VI

  1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 55,00m
  2. Bembnista Marcel – SP Paterek – 49,00m
  3. Adamski Bartek – ZSP 3 – 35,00m

– klasa V 

  1. Powalisz Szymon – SP Paterek – 45,00m    
  2. Kończal Dawid - SP Paterek – 45,00m
  3. Król Miłosz – SP Paterek – 39,00m 

 - klasa IV

  1. Staniewski Maciej - SP Paterek – 38,50m
  2. Wierzewski Antoni - ZSP 4 – 35,50m
  3. Ksobiech Tomasz – SP Olszewka – 33,00m 

Dziewczyny:

- klasa V

  1. Kołodziejczak Patrycja - ZSP 3 – 36,50m
  2. Draheim Zuzanna - SP Paterek – 25,50m
  3. Ludwiczak Iga - ZSP Potulice – 22,00m   

- klasa IV

  1. Kończal Zofia – ZSP 3 – 22,00m     
  2. Chmura Marta – SP Sadki – 20,50m
  3. Chmielewska Kinga – SP Paterek – 20,00m

 

Skok w dal

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Kryger da Silva Pedro – SP Ślesin – 3,70m 

-klasa V

  1. Kurkowski Jakub – SP 2 – 4,18m
  2. Kwapich Dorian – SP Potulice – 3,68m
  3. Krzykacz Jakub – SP Olszewka – 3,58m

- klasa IV

  1. Okoniewski Franciszek - SP Ślesin – 3,88m
  2. Neilitz Bartłomiej – SP 4 – 3,73m
  3. Małysz Jonatan - SP Ślesin - 3,70m

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Strzelewicz Nikola - ZSP 3 – 4,28m
  2. Pochowska Lena - SP Sadki – 4,14m
  3. Bryś Anna – SP Sadki – 3,86m

- klasa V

  1. Jankowska Iga – ZSP 4 – 4,30m
  2. Walerczyk Amelia - SP Ślesin – 4,04m
  3. Fedec Wiktoria - SP Sadki - 3,84m

- klasa IV

  1. Kaczyńska Amelia - SP Ślesin - 3,97m
  2. Kunicka Weronika – SP Potulice - 3,74m
  3. Tadych Julia – ZSP 3 - 3,45m

 

300 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Dankowski Błażej – SP Potulice = 53,5s

- klasa V

      1.   Kurkowski Jakub – SP 2 – 55,3s   

- klasa IV

  1. Okoniewski Franciszek – SP Ślesin – 56,6s
  2. Stańczyk Hubert – SP Sadki – 57,4s
  3. Ksobiech Tomasz – SP Olszewka – 64,7s

     

 

Dziewczyny: 

- klasa V

  1. Radajewska Iga – SP Ślesin – 58,3s
  2. Kołodziejczak Patrycja – ZSP 3 – 59,9s
  3. Gajewska Zofia – ZSP 3 – 63,8s

- klasa IV

  1. Kleczewska Patrycja – ZSP 4 – 61,7s
  2. Pazderska Sandra – SP Olszewka – 63,4s
  3. Maciejewska Nikola – SP Sadki – 78,1s

     

600 metrów

Dziewczyny:

- klasa V

  1. Walerczyk Amelia – SP Ślesin - 2.04,8s

- klasa IV

  1. Kunicka Weronika – SP Potulice – 1.50,2s

 

1000 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

      1.   Lewandowski Paweł – SP Paterek – 3.20,8s

- klasa V

  1. Kończal Dawid – SP Paterek – 3.15,2s 

- klasa IV

  1. Maćkowiak Oskar – SP Sadki – 4.01,4s
  2. Staniewski Maksymilian – SP Paterek – 4.07,7s
  3. Staniewski Maciej – SP Paterek – 4.08,2s 

60 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Adamski Bartosz – ZSP 3 – 9,0s
  2. Ksobiech Mieszko – SP Potulice – 9,0s
  3. Mielcarek Patryk – ZSP 3 – 9,3s   

- klasa V

  1. Kwapich Dorian – SP Potulice – 8,8s
  2. Król Miłosz – SP Paterek – 9,4s
  3. Belica Gracjan – ZSP 3 – 9,9s

- klasa IV

  1. Kowalski Jakub - SP Mrocza – 9,5s
  2. Danielewski Szymon – SP Paterek – 9,5s
  3. Władymirow Oliwier – SP Paterek – 9,5s

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Kowalska Wiktoria - SP Mrocza – 8,8s
  2. Kowalska Julia – SP Mrocza – 8,8s
  3. Strzelewicz Nikola – ZSP 3 – 8,8s

- klasa V

  1. Ludwiczak Iga – SP Potulice – 9,0s
  2. Jankowska Iga – ZSP 4 – 9,5s
  3. Fedec Wiktoria – SP Sadki – 9,6s

- klasa IV

  1. Ciaciuch Rozalia – SP Potulice – 9,8s
  2. Kaczyńska Amelia – SP Ślesin – 9,9s
  3. Nowak Amelia – ZSP 3 – 10,1s

 

                                                                                             

Bartosz Ksobiech

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane