„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIV edycja Runda wiosenna - zawody 17.05.2018
21.05.2018 Weronika Marzyńska 628
grafika

„Czwartki Lekkoatletyczne” XXIV edycja

Runda wiosenna - zawody 17.05.2018

 

            W czwartek 17 maja 2018  na obiekcie „Orlik” przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXIV edycji "Czwartków  Lekkoatletycznych"  rundy wiosennej dla szkół podstawowych.

            Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło oraz Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i ZOOR w Nakle. Koordynatorem zawodów jest Marcin Jankowski.

            W tych zawodach wzięły udział roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 9 szkół z terenu gmin Nakło, Mrocza oraz Sadki ( SP 4, SP 3, SP 2, SP Ślesin, SP Mrocza, SP Paterek, SP Olszewka, SP Sadki oraz SP Potulice). W czwartek 24 maja 2018 odbędzie się finał miejski.

Gratulujemy świetnych wyników.

 

Skok wzwyż

Dziewczęta:

- klasa IV

  1. Jendrzejewska Jagoda – ZSP 4 – 1,15m
  2. Nowak Amelia – ZSP 3 – 1,10m
  3. Hoffmann Michalina – ZSP 3 – 1,00m

- klasa V

  1. Jankowska Iga – ZSP 4 – 1,35m
  2. Szcześniak Julia – ZSP 3 – 1,10m

 

Piłeczka palantowa

Chłopcy:

-  klasa VI

  1. Lewandowski Paweł – SP Paterek – 44,50m
  2. Sobieszczyk Adam – ZSP 3 – 37,00m
  3. Dankowski Błażej – SP Potulice – 30,00m 

– klasa V 

  1. Powalisz Szymon – SP Paterek – 39,00m    
  2. Polaszewski Konrad – ZSP 3 – 37,00m
  3. Kończal Dawid - SP Paterek – 35,00m 

 - klasa IV

  1. Staniewski Maciej - SP Paterek – 37,00m
  2. Wierzewski Antoni - ZSP 4 – 30,00m

      2.   Ulatowski Alan – SP Potulice – 30,00m

 

Dziewczyny:

- klasa V

  1. Małek Zuzanna - SP Potulice – 12,00m

- klasa IV

  1. Kończal Zofia – ZSP 3 – 20,00m     
  2. Muzolf Agata – SP 2 – 20,00m
  3. Zamroczyńska Emilia – SP Paterek – 19,50m   

 

Skok w dal

Chłopcy:

-klasa V

  1. Kwapich Dorian – SP Potulice – 3,88m
  2. Krzykacz Jakub – SP Olszewka – 3,01m
  3. Madaj Kajetan – ZSP 3 – 2,92m

- klasa IV

  1. Neilitz Bartłomiej – SP 4 – 3,57m
  2. Tylewicz Adam – SP Sadki – 3,46m
  3. Walkowiak Kacper – ZSP 3 – 2,97

 

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Morawska Sara – SP Sadki – 3,90m
  2. Zielenda Monika - ZSP 3 – 3,84m
  3. Strzelewicz Nikola – ZSP 3 – 3,80m

- klasa V

  1. Maciejewska Aleksandra – SP Sadki – 3,03m

- klasa IV

  1. Kunicka Weronika – SP Potulice - 3,74m
  2. Ciaciuch Rozalia – SP Potulice – 3,10m
  3. Osińska Lena – SP Potulice - 3,08m

 

300 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Dankowski Błażej – SP Potulice - 54,3s

- klasa V

  1. Powalisz Szymon – SP Paterek – 61,1s
  2. Domachowski Jakub – SP Potulice – 61,4s

- klasa IV

  1. Ulatowski Alan – SP Potulice – 64,1s

 

Dziewczyny: 

- klasa V

  1. Jankowska Iga – ZSP 4 – 58,6s
  2. Szcześniak Julia – ZSP 3 – 60,5s
  3. Kubacka Nina – ZSP 4 – 64,3s

- klasa IV

  1. Kleczewska Patrycja – ZSP 4 – 67,6s
  2. Maciejewska Nikola – SP Sadki – 75,5s           

 

600 metrów

Dziewczyny:

- klasa VI

  1. Pochowska Lena – SP Sadki - 2.20,0s

- klasa IV

  1. Kunicka Weronika – SP Potulice – 1.52,7s
  2. Muzolf Agata – SP 2 – 2.19,8s

 

1000 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

      1.   Lewandowski Paweł – SP Paterek – 3.28,5s

- klasa V

  1. Kończal Dawid – SP Paterek – 3.29,7s
  2. Polaszewski Konrad – ZSP 3 – 3.32,8s

- klasa IV

      1.   Maćkowiak Oskar – SP Sadki – 3.50,5s

 

60 metrów

Chłopcy:

- klasa VI

  1. Ksobiak Mieszko – SP Potulice – 9,0s
  2. Mielcarek Patryk – ZSP 3 – 9,1s
  3. Wintrowicz Filip – SP Potulice – 10,2s    

- klasa V

  1. Kwapich Dorian – SP Potulice – 9,3s
  2. Belica Gracjan – ZSP 3 – 10,5s
  3. Madaj Kajetan – ZSP 3 – 10,9s 

- klasa IV

1.   Wierzewski Antoni - ZSP 4 – 9,9s

1.   Wierzewski Wojciech – ZSP 4 – 9,9s

1.   Władymirow Oliwier – SP Paterek – 9,9s

 

Dziewczyny:

- klasa VI

1.   Strzelewicz Nikola - ZSP 3 – 9,0s

1.   Kowalska Wiktoria – SP Mrocza – 9,0s

1.   Dobosz Monika – SP Sadki – 9,5s

- klasa V

  1. Ludwiczak Iga – SP Potulice – 9,2s
  2. Maciejewska Aleksandra – SP Sadki – 10,8s
  3. Małek Zuzanna – SP Potulice – 13,0s

- klasa IV

  1. Wajer Roksana – ZSP 3 – 9,5s
  2. Kaźmierczak Kinga – SP Potulice – 9,8s
  3. Nowak Amelia – ZSP 3 – 10,2s

 

                                                                                             

Bartosz Ksobiech

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane