Wyniki XXIX Biegu Ulicznego im. Klemensa Biniakowskiego
05.06.2018 Weronika Marzyńska 609
grafika

W niedzielę 3 czerwca 2018 r. na nakielskim Rynku odbył się XXIX Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego.

Zawody otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią – Sławomir Napierała. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymywali pamiątkowe medale. Nagrody wręczali: Sławomir Napierała – Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Lech Biniakowski – syn Klemensa Biniakowskiego, Krzysztof Rompalski – wnuk Klemensa Biniakowskiego, Dyrektor ZOOR w Nakle – Anna Biniakowska, radny Rady Miejskiej w Nakle – Jan Grabarski, Marcin Jankowski – przedstawiciel LUKS Start Nakło. Najmłodszym zawodnikiem, który ukończył bieg został Łukasz Suchodolski.

Zawody zorganizował Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle przy pomocy Zakładu Robót Publicznych w Nakle oraz Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle.

Szczególne podziękowania za pomoc w zabezpieczeniu trasy i czuwanie nad bezpieczeństwem zawodników należą się: Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią oraz Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią.

Podziękowania należą się również panu Krystianowi Topolskiemu - właścicielowi firmy Fizjo Top z Nakła nad Notecią za profesjonalny i nieodpłatny masaż i porady fizjoterapeutyczne dla zawodników.  

Zdjęcia z biegu znajdą Państwo w linku poniżej:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1277871055682009.1073741992.190167604452365&type=3

Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

2011 i młodsi – dziewczęta 200m,

1. Amelia Kwiatkowska – SP Paterek,

2. Klaudia Szymczak – Przedszkole Słoneczko,

3. Rozalia Ignasiak – Przedszkole Donald,

 

2011 i młodsi – chłopacy 200m,

1. Maksymilian Jankowski – ZS-P nr 3 w Nakle/LUKS START NAKŁO,

2. Jakub Danielewski – SP w Paterek,

3. Michał Arach – ZS-P nr 3 w Nakle,

 

2010 – dziewczęta 250m,

1. Karina Kwapich  – ZS-P w Potulicach,

2. Antonina Wojtczak  – SP w Mroczy,

3. Zuzanna Nilitz – ZS-P nr 4 w Nakle,

 

2010 – chłopacy 250m,

1. Wojciech Wierzewski – ZS-P nr 4 w Nakle,

2. Nikodem Henning – ZS-P nr 4 w Nakle,

3. Jakub Twardowski – SP nr 18 w Bydgoszczy,

 

2009 – dziewczęta 250m,

1. Olga Mańkowska – ZS-P nr 4 w Nakle,

2. Maja Dubkowska - ZS-P nr 4 w Nakle,

 

2009 – chłopcy 250m,

1. Szymon Danielewski – SP w Paterku,

2. Witold Fiałkowski – SP w Występie,

3. Kacper Kaleta – ZS-P w Potulicach,

 

2008 – dziewczęta 450m,

1. Kinga Kaźmierczak – ZS-P w Potulicach/ LUKS START NAKŁO,

2. Zuzanna Sikorska – ZS-P nr 3 w Nakle/ LUKS START NAKŁO,

3. Zuzanna Kowalska – ZS-P nr 3 w Nakle/LUKS START NAKŁO,

 

2008 – chłopcy 450m,

1. Jakub Pawlicki – SP Paterku,

2. Kamil Nowak – SP w Paterku,

3. Oliwier Władymirow – SP w Paterku,

 

2007 – dziewczęta 700m,

1. Weronika Kunicka – ZS-P w Potulicach/LUKS START NAKŁO,

2. Bogna Bąk – ZS-P nr 4 w Nakle,

3. Sandra Pazderska – SP w Olszewce,

 

2007 – chłopcy 700m,

1. Marcel Rosa – SP w Występie,

2. Marcel Lewandowski – ZS-P nr 4 w Nakle,

3. Kacper Walkowiak – ZS-P nr 3 w Nakle,

 

2006 – dziewczęta 700m,

1. Iga Jankowska – ZS-P nr 4 w Nakle/ LUKS START NAKŁO,

2. Jessica Cholewińska – SP nr 2 w Nakle,

3. Amelia Nowacka – SP w Paterku,

 

2006 – chłopcy 700m,

1. Dawid Kończal – SP w Paterku/ LUKS START NAKŁO,

2. Dorian Kwapich – ZS-P w Potulicach,

3. Radosław Waniak – ZS-P nr 4 w Nakle/ UKS KRZYWOUSTY,

 

2005 – dziewczęta 700m,

1. Martyna Bryś – SP w Fanianowie,

2. Marta Sztubińska – ZS-P w Ślesinie,

3. Oliwia Brzezińska – SP w Fanianowie,

 

2005 – chłopcy 900m,

1. Paweł Lewandowski – SP w Paterku/LUKS START NAKŁO,

2. Martin Dych – SP nr 2 w Nakle,

3. Błażej Dankowski – ZS-P w Potulicach,

 

2004 – dziewczęta 700m,

1. Weronika Smoguła – SP w Fanianowie,

2. Natalia Michalak – ZS-P w Ślesinie,

3. Weronika Wojtalewicz – NSP w Olszewce,

 

2004 – chłopcy 900m,

1. Michał Kunicki – ZS-P w Potulicach/ LUKS START NAKŁO,

2. Jakub Wawer – SP nr 2 w Nakle/LUKS START NAKŁO,

3. Paweł Kamiński – SP w Paterku,

 

2003 – dziewczęta 800m,

1. Daria Wajer – ZS-P w Ślesinie/LUKS START NAKŁO,

2. Laura Szablewska – ZS-P nr 4 w Nakle,

3. Zofia Wintrowicz – ZS-P w Potulicach/ LUKS START NAKŁO,

 

2003 – chłopcy 1000m,

1. Dawid Iwanek – SP w Łobżenicy,

2. Dominik Ksobiech – ZS-P nr 4 w Nakle,

3. Fryderyk Gacka – ZS-P nr 4 w Nakle,

 

2002 – dziewczęta 900m,

1. Zuzanna Strzelewicz – ZS-P nr 3 w Nakle/LUKS START NAKŁO,

2. Agata Kowalczyk – ZS-P nr 3 w Nakle/LUKS START NAKŁO,

3. Aleksandra Kowalik ZS-P nr 4 w Nakle,

 

2002 – chłopcy 1000m,

1. Mikołaj Pyszka – ZS-P nr 3 w Nakle/LUKS START NAKŁO,

2. Miłosz Kraiński– ZS-P nr 3 w Nakle/LUKS START NAKŁO,

3. Grzegorz Lizik – ZS w Karnowie,

 

- wszystkich uczestników  – 152 osób.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane