Rohnka/Czerwiński najlepsi na turnieju siatkówki plażowej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nakło
25.06.2018 Weronika Marzyńska 447
grafika

W niedzielę 24 czerwca na orliku przy ZSP nr 3 w Nakle odbył się turniej siatkówki plażowej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią. Do turnieju zgłosiło się 16 par m.in. z Gołańczy, Janowca Wielkopolskiego, Żnina, Miastka, Chojnic, Szczecinka, Sępólna Krajeńskiego, Bydgoszczy oraz Nakła. Zwyciężyła para Jakub Rohnka/ Jakub Czerwiński, drugie miejsce przypadło nakielskiej parze Jakub Majewski/ Antoni Kwasigroch, natomiast na trzecim miejscu rozgrywki zakończyła para Łukasz Blamowski/Kacper Zieliński.

Turniej rozegrany został systemem „Brazylijskim"(do dwóch porażek) do dwóch wygranych setów do 15 punktów, tie-break rozgrywany był do 11 zdobytych punktów.

Oto wyniki wszystkich spotkań w turnieju:

I runda
Baran/Świtalski – Żarski/Kiedrowski 1:2 (7,-7,-10)
Łuczko/Puzyrewski – Bejnarowicz/Górski 0:2 (-7,-8)
Broński/Gracoń – Marach/Nowak 2:0 (11,9)
Blamowski/Zieliński – Nurczyński/Nurczyński 2:0 (11,8)
Majewski/Kwasigroch A. – Chmara/Kwasigroch J. 2:1 (-14,11,13)
Tutkowski/Karolewski – Jasiorowski/Kwasigroch S. 2:1 (16,-8,8)
Rohnka/Czerwiński – Szpurka/Bejnarowicz 2:0 (8,13)
Szydeł/Helta – Giers/Tomczyński 0:2 (-10, -9)

II runda
Żarski/Kiedrowski - Bejnarowicz/Górski 1:2 (13, -10,-8)
Broński/Gracoń - Blamowski/Zieliński 0:2 (-8,-8)
Majewski/Kwasigroch A. - Tutkowski/Karolewski 2:0 (6,9)
Rohnka/Czerwiński - Giers/Tomczyński 2:1 (-8,14,11)

III runda
Bejnarowicz/Górski - Blamowski/Zieliński 0:2 ( -10,-13)
Majewski/Kwasigroch A. - Rohnka/Czerwiński 0:2 (-5,-12)

Prawa strona, przegrani na miejsca 13-16
Szydeł/Helta - Szpurka/Bejnarowicz 0:2 (-11,-7)
Jasiorowski/Kwasigroch S. - Chmara/Kwasigroch J. 0:2 (-12,-6)
Nurczyński/Nurczyński – Marach/Nowak 1:2 (-9,17,-6)
Łuczko/Puzyrewski – Baran/Świtalski 0:2 (-4,-6)

Prawa strona, przegrani na miejsca 9-12
Szpurka/Bejnarowicz - Żarski/Kiedrowski 2:0 (12,11)
Chmara/Kwasigroch J. - Broński/Gracoń 1:2 (10,-11,-7)
Marach/Nowak - Tutkowski/Karolewski 2:0 (0,0)
Baran/Świtalski – Giers/Tomczyński 0:2 (-8,-14)

Prawa strona, przegrani na miejsca 7-8
Szpurka/Bejnarowicz - Broński/Gracoń 2:0 (8,7)
Marach/Nowak - Giers/Tomczyński 1:2 (12,-6,-9)

Prawa strona, przegrani na miejsca 5-6
Majewski/Kwasigroch A. - Szpurka/Bejnarowicz 2:1 (9,-7,9)
Bejnarowicz/Górski - Giers/Tomczyński 2:0 (14,3)

Półfinał
Blamowski/Zieliński - Majewski/Kwasigroch A. 1:2 (-10,8,-10)
Rohnka/Czerwiński - Bejnarowicz/Górski 2:0 (10,9)

O III miejsce:
Blamowski/Zieliński - Bejnarowicz/Górski 2:1 (11,-14,9)

Finał
Rohnka/Czerwiński - Majewski/Kwasigroch A. 2:0 (8,10)


Końcowa klasyfikacja najlepszej czwórki turnieju:


1. Jakub Rohnka/Jakub Czerwiński (Nakło/Anieliny)
2. Jakub Majewski/Antoni Kwasigroch(Nakło)
3. Łukasz Blamowski/Kacper Zieliński (Nakło/Bydgoszcz)
4. Paweł Bejnarowicz/Damian Górski(Gołańcz/Janowiec Wlkp.)

Zdjęcia z turnieju.

Na koniec odbyło się zakończenie turnieju. Najlepsza trójka otrzymała puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane