II Gala Mistrzów Sportu Gminy Nakło nad Notecią
02.04.2019 Weronika Marzyńska 334

29 marca 2019 r. w Nakielskim Ośrodku Kultury odbyła się Gala Mistrzów Sportu Gminy Nakło nad Notecią, podczas której nagrodzeni zostali sportowcy oraz trenerzy za osiągnięcia sportowe uzyskane w roku 2018. Uroczystość prowadziła Anna Biniakowska - dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią. Nagrody wręczali: Sławomir Napierała - Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Paweł Wiśniewski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią oraz Jan Grabarski - Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia, Polityki Społecznej i Porządku Publicznego. Uroczystą galę uświetnił występ Dziecięcego Chóru INTENCJA działającego przy Szkole Muzycznej I stopnia w Nakle nad Notecią oraz Chóru FON z Liceum Ogólnokształcącego im. Boleslawa Krzywoustego w Nakle nad Notecią. Oba chóry wystąpiły pod kierunkiem pani Marty Trudzińskiej.

Zdjęcia z Gali znajdą Państwo klikając tutaj.

Wszystkim sportowcom oraz trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.