Ruszyła runda wiosenna Czwartków Lekkoatletycznych
30.04.2019 Weronika Marzyńska 258
grafika

W czwartek 18 kwietnia 2019 roku na obiekcie ,,Orlik” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXV edycji ,,Czwartków Lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych. Organizatorem zawodów jest Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle i ZOOR w Nakle. W tych zawodach wzięły udział roczniki 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 10 szkół z terenu gmin Nakło, Mrocza, Sicienko oraz Sadki (SP 4, SP 3, SP 2, SP Występ, SP Ślesin, SP Mrocza, SP Strzelewo, SP Paterek, SP Sadki oraz SP Potulice). Gratulujemy świetnych rezultatów!

Pchnięcie kulą 3kg – VI klasa dziewczęta

  1. Zosia Gajewska – ZSP 3 Nakło  - 7,10m
  2. Jagoda Nowicka – SP Ślesin – 6,80m
  3. Joanna Jankowska – SP 2 Nakło – 5,50m

Pchnięcie kulą 3kg – VI klasa chłopcy

  1. Szymon Powalisz – SP Paterek – 8,86m
  2. Jakub Ciszewski – SP Ślesin – 8,03m
  3. Hubert Grzeszczak – SP Występ – 7,23m

Pchnięcie kulą 3kg – IV klasa chłopcy

  1. Hubert Kończal – SP Paterek – 5,44m
  2. Dominik Wika – ZSP 3 Nakło – 4,25m
  3. Kacper Kominiak – ZSP 3 Nakło – 4,24m

Rzut piłeczką palantową – V klasa dziewczęta

  1. Agata Muzolf – SP 2 Nakło – 21,5m

Rzut piłeczką palantową – VI klasa chłopcy

  1. Piotr Marasz – ZSP 3 Nakło – 48,5m

Skok wzwyż – VI klasa dziewczęta

  1. Iga Jankowska – ZSP 4 Nakło – 135cm
  2. Julia Szcześniak – ZSP 3 Nakło – 125cm
  3. Nina Kubacka – ZSP 4 Nakło – 110cm

Skok wzwyż – V klasa dziewczęta

  1. Jagoda Jendrzejewska – ZSP 4 Nakło – 135cm

Skok wzwyż – VI klasa chłopcy

  1. Dawid Kończal – ZSP 3 Nakło – 90cm

Skok w dal – VI klasa dziewczęta

  1. Iga Radajewska – SP Ślesin – 3,92m
  2. Klaudia Wełniak – SP Ślesin – 3,55m

Skok w dal – V klasa dziewczęta

  1. Zuzanna Pensko – ZSP 4 Nakło – 4,19m
  2. Weronika Pokorska – SP Mrocza – 3,96m
  3. Amelia Kaczyńska – SP Ślesin – 3,95m

Skok w dal – IV klasa dziewczęta

  1. Zosia Myjak – SP Mrocza – 3,97m
  2. Julia Szczepaniak – SP Mrocza – 3,81m
  3. Agata Kulska – SP Mrocza – 3,60m

Skok w dal – VI klasa chłopcy

  1. Dorian Kwapich – ZSP Potulice – 4,30m
  2. Szymon Chodór – SP Ślesin – 3,68m

Skok w dal – V klasa chłopcy

  1. Bartłomiej Neilitz – ZSP 4 Nakło – 3,82m
  2. Maksymilian Król – SP Ślesin – 3,56m

Skok w dal – IV klasa chłopcy

  1. Franciszek Okoniewski – SP Ślesin – 3,90m
  2. Maksymilian Jankowski – ZSP 3 Nakło – 3,27m

1000m – VI klasa chłopcy

  1. Dorian Kwapich – ZSP Potulice – 3:30,32s
  2. Piotr Marasz – ZSP 3 Nakło – 3:32,72s

600m – VI klasa dziewczęta

  1. Iga Jankowska – ZSP 4 Nakło – 2:17,5s

600m – V klasa dziewczęta

  1. Agata Muzolf – SP 2 Nakło – 2:18,8s

600m – IV klasa dziewczęta

  1. Maria Grzeszczak – SP Ślesin – 2:37,2s

300m – VI klasa dziewczęta

  1. Iga Radajewska – SP Ślesin – 58,7s

300m – V klasa dziewczęta

  1. Amelia Nowak – ZSP 3 Nakło – 60,7s

300m – IV klasa dziewczęta

  1. Zuzanna Kowalska – ZSP 3 Nakło – 62,5s
  2. Anna Malik – SP Ślesin – 64,4s

300m – VI klasa chłopcy

  1. Jakub Ciszewski – SP Ślesin – 55,9s
  2. Szymon Powalisz – SP Paterek – 56,3s

300m – IV klasa chłopcy

  1. Franciszek Okoniewski – SP Ślesin – 56,8s

60m – VI klasa dziewczęta

  1. Julia Szcześniak – ZSP 3 Nakło – 8,7s
  2. Klaudia Wełniak – SP Ślesin – 9,9s

60m – V klasa dziewczęta

  1. Zuzanna Pensko – ZSP 4 Nakło – 8,7s
  2. Weronika Pokojska – SP Mrocza – 9,4s
  3. Amelia Kaczyńska – SP Ślesin – 9,7s

60m – IV klasa dziewczęta

  1.  Julia Szczepaniak – SP Mrocza – 9,3s
  2.  Zofia Myjak – SP Mrocza – 9,4s
  3.  Agata Kulska – SP Mrocza – 9,8s

60m – VI klasa chłopcy

  1.  Szymon Chodór – SP Ślesin – 9,5s

60m – V klasa chłopcy

  1.  Bartłomiej Neilitz – ZSP 4 Nakło – 9,7s
  2. Maksymilian Król – SP Ślesin – 9,7s

60m – IV klasa chłopcy

  1. Maksymilian Jankowski – ZSP 3 Nakło – 10,2s
  2. Dominik Wika – ZSP 3 Nakło – 11,5s
  3. Hubert Kończal – SP Paterek – 13,5s

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane