Kolejne "Czwartki" za nami
06.05.2019 Weronika Marzyńska 659
grafika

W czwartek 25 kwietnia 2019 roku na obiekcie ,,Orlik” przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyły się zawody XXV edycji ,,Czwartków Lekkoatletycznych” rundy wiosennej dla szkół podstawowych. Organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy i Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią. W tych zawodach wzięły udział roczniki 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 z 9 szkół z terenu gmin Nakło, Sicienko oraz Sadki (ZSP 4, ZSP 3, SP 2, SP Występ, SP Ślesin, SP Strzelewo, SP Paterek, SP Sadki oraz ZSP Potulice).

Gratulujemy świetnych rezultatów!

Pchnięcie kulą 3kg – VI klasa dziewczęta

1. Zosia Gajewska – ZSP 3 Nakło  - 7,60m

2. Jagoda Nowicka – ZSP Ślesin – 6,40m

3. Joanna Jankowska – SP 2 Nakło – 5,50m

Pchnięcie kulą 3kg – VI klasa chłopcy

1. Jakub Ciszewski – ZSP Ślesin – 9,05m

Pchnięcie kulą 3kg – IV klasa chłopcy

1. Kacper Kominiak – ZSP 3 Nakło – 4,70m

2. Dominik Wika – ZSP 3 Nakło – 3,90m

Rzut piłeczką palantową – VI klasa dziewczęta

1. Amelia Walerczyk – ZSP Ślesin – 32m

2. Zuzanna Draheim – SP Paterek – 28,5m

3. Iga Ludwiczak – ZSP Potulice – 24,5m

Rzut piłeczką palantową – V klasa dziewczęta

1. Agata Muzolf – SP 2 Nakło – 21,5m

2. Anna Podemska – ZSP Potulice – 19m

3. Gabrysia Ciszewska – ZSP Potulice - 18m

Rzut piłeczką palantową – IV klasa dziewczęta

1. Kinga Chmielewska – SP Paterek – 23,5m

2. Michalina Draheim – SP Paterek – 19,5m

Rzut piłeczką palantową – VI klasa chłopcy

1. Szymon Powalisz – SP Paterek – 55,5m

2. Mikołaj Garbaciak – ZSP Ślesin – 47m

3. Miłosz Król – SP Paterek – 36,5m

Rzut piłeczką palantową – V klasa chłopcy

1. Maciej Staniewski – SP Paterek – 42m

Rzut piłeczką palantową – IV klasa chłopcy

1. Karol Garczewski – SP Paterek – 28,5m

2. Hubert Stańczyk – SP Sadki – 28m

3. Maks Staniewski – SP Paterek – 28m

Skok wzwyż – VI klasa dziewczęta

1. Iga Jankowska – ZSP 4 Nakło – 135cm

2. Julia Szcześniak – ZSP 3 Nakło – 120cm

Skok wzwyż – V klasa dziewczęta

1. Jagoda Jendrzejewska – ZSP 4 Nakło – 135cm

Skok wzwyż – VI klasa chłopcy

1. Dawid Kończal – ZSP 3 Nakło – 120cm

Skok w dal – VI klasa dziewczęta

1. Iga Radajewska – ZSP Ślesin – 3,98m

2. Jessica Zwolińska – SP Występ – 3,65m

3. Klaudia Wełniak – ZSP Ślesin – 3,60m

Skok w dal – V klasa dziewczęta

1. Zuzanna Pensko – ZSP 4 Nakło – 4,34m

2. Amelia Kaczyńska – ZSP Ślesin – 3,96m

3. Rozalia Ciaciuch – ZSP Potulice – 3,45m

Skok w dal – IV klasa dziewczęta

1. Kinga Kaźmierczak – ZSP Potulice – 3,77m

2. Amelia Rybak – SP Występ – 3,40m

3. Anna Malik – ZSP Ślesin – 3,33m

Skok w dal – VI klasa chłopcy

1. Dorian Kwapich – ZSP Potulice – 4,28m

Skok w dal – V klasa chłopcy

1. Marcel Rosa – SP Występ – 4,07m

2. Jonatan Małysz – ZSP Ślesin – 3,58m

3. Bartłomiej Neilitz – ZSP 4 Nakło – 3,57m

Skok w dal – IV klasa chłopcy

1. Franciszek Okoniewski – ZSP Ślesin – 3,87m

2. Igor Brzościkowski – ZSP Ślesin – 3,45m

3. Maksymilian Jankowski – ZSP 3 Nakło – 3,39m

600m – VI klasa dziewczęta

1. Amelia Walerczyk – ZSP Ślesin – 2:18,2s

600m – V klasa dziewczęta

1. Agata Muzolf – SP 2 Nakło – 2:15,5s

300m – VI klasa dziewczęta

1. Iga Radajewska – ZSP Ślesin – 55,9s

2. Iga Jankowska – ZSP 4 Nakło – 56,6s

300m – V klasa dziewczęta

1. Weronika Kunicka – ZSP Potulice – 53,5s

300m – IV klasa dziewczęta

1. Maria Grzeszczak – ZSP Ślesin – 65,2s

2. Anna Malik – ZSP Ślesin – 68,5s

3. Amelia Troczyńska – ZSP Ślesin – 72,1s

300m – VI klasa chłopcy

1. Jakub Ciszewski – ZSP Ślesin – 55,6s

300m – IV klasa chłopcy

1. Franciszek Okoniewski – ZSP Ślesin – 55,8s

60m – VI klasa dziewczęta

1. Julia Szcześniak – ZSP 3 Nakło – 8,5s

2. Zosia Gajewska – ZSP 3 Nakło – 9,0s

3. Iga Ludwiczak – ZSP Potulice – 9,2s

60m – V klasa dziewczęta

1. Zuzanna Pensko – ZSP 4 Nakło – 8,7s

2. Rozalia Ciaciuch – ZSP Potulice – 9,4s

3. Amelia Kaczyńska – ZSP Ślesin – 9,4s

60m – IV klasa dziewczęta

1. Kinga Kaźmierczak – ZSP Potulice – 9,0s

2. Amelia Rybak – SP Występ – 9,7s

3. Amelia Wysocka – ZSP Potulice – 10,2s

60m – VI klasa chłopcy

1. Dorian Kwapich – ZSP Potulice – 8,2s

2. Jakub Domachowski – ZSP Potulice – 9,5s

60m – V klasa chłopcy

1. Marcel Rosa – SP Występ – 8,9s

2. Jonatan Małysz – ZSP Ślesin – 9,9s

3. Bartłomiej Neilitz – ZSP 4 Nakło – 9,9s

60m – IV klasa chłopcy

1. Hubert Stańczyk – SP Sadki – 9,2s

2. Szymon Danielewski – SP Paterek – 9,6s

3. Maksymilian Jankowski – ZSP 3 Nakło – 10,0s

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane