Awanse zawodowe nauczycieli

30 sierpnia 2023 r., w Sali Konferencyjnej Centrum Rozwoju Społecznego, miało miejsce wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Nakło nad Notecią.

Burmistrz Sławomir Napierała w towarzystwie Dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji - Anny Biniakowskiej, przyjął ślubowanie oraz wręczył dokumenty awansowanym nauczycielom.

Nauczyciele mianowani:

• Jakub Waszczuk - Szkoła Muzyczna I stopnia w Nakle nad Notecią
  • Justyna Sobczak-Pezacka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku
  • Magdalena Chałabiś - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku
  • Dariusz Karolczak - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku
  • Arkadiusz Napierała -Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle nad Notecią im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia
  • Justyna Przywarta - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle nad Notecią im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia
  • Joanna Jankowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią
  • Anna Jamry - Żarek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią
  • Ewelina Kwiatkowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią
  • Natalia Sury - Walentyn - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią
  • Agnieszka Wolińska - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią.

Awansowani nauczyciele zdali wcześniej egzamin, który uprawnia do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego.

Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju zawodowego!

fot. Karol Maliński