Gminne rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Pierwszy dzień roku szkolnego to zazwyczaj czas pełen ekscytacji i niepewności. Tegoroczna gminna inauguracja nauczania miała miejsce w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Występie.

"Szkoła to drugi dom. To tutaj spędzacie sporą część dnia na lekcjach czy na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych. I zawsze możecie liczyć na wszechstronną pomoc nauczycieli i wychowawców. Pomogą oni również ukształcić waszą osobowość, rozwinąć zainteresowania i wskazać dalszą drogę rozwoju." - powiedział Sławomir Napierała do zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, nauczycieli i rodziców.

Niech rozpoczęcie roku szkolnego będzie czasem pełnym nadziei, entuzjazmu i gotowości do nauki oraz rozwoju. Niech będzie to rok pełen sukcesów i osiągnięć, czego życzymy wszystkim uczącym się, nauczającym, a także tym, bez których szkoły nie mogłyby funkcjonować - pracownikom oświaty i obsługi.

Dobrego roku szkolnego 2023/24.

fot. Jacek Gratkowski