Inauguracja roku akademickiego UTW

Za nami uroczystość inauguracyjna roku akademickiego 2023/2024 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nakle nad Notecią, która odbyła się we wtorek 3 października 2023r., w sali widowiskowo – kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury.

W uroczystości udział wzięli: prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich dr hab. inż Małgorzata Gotowska, prof. Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Sławomir Napierała – burmistrz Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią, Piotr Kalamon – zastępca burmistrza Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią, Michał Dubkowski – dyrektor Nakielskiego Ośrodka Kultury, , Rada Programowa, Rada Słuchaczy oraz Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nakle nad Notecią.

Życzenia z okazji inauguracji nowego roku akademickiego oraz realizacji planów i pomnażania dotychczasowych osiągnięć złożyli: prorektor Małgorzata Gotowska, Sławomir Napierała – burmistrz Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią oraz Michał Dubkowski – kierownik Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Oprawę muzyczną inauguracji wzbogacił koncert Chóru Soli Deo pod dyrekcją Mirosławy Maison.
 

tekst Lidia Bembnista
fot. Karol Maliński